Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 02:32:28

ПАТ БК "Домобудівник" готується до санації

12.03.2015   10:45Агенцiя

Відновлення платоспроможності ПАТ БК «Домобудівник» та виконання ним взятих на себе зобов’язань залишається на контролі обласної державної адміністрації.

10 березня виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Сергій Журман провів робочу зустріч з ініціативною групою людей, які проінвестували будівництво квартир, представниками комітету кредиторів та іншими зацікавленими сторонами.

Керуючий санацією Олександр Бандола поінформував присутніх про підготовку проекту санації, який має бути поданий на розгляд комітету кредиторів 12 березня, а також про здійснені заходи щодо збереження майна підприємства, проведення інвентаризації тощо.

Він також зазначив, що потенційний інвестор згоден вкласти кошти у підприємство за умови забезпечення житлом інвесторів-фізичних осіб.

Від комітету кредиторів виступив голова комітету - Департамент інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації в особі заступника директора Департаменту Сергія Нітченка.

Він зауважив, що після погодження плану санації ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник» комітетом кредиторів, загальними зборами кредиторів та «Райффайзен Банк Аваль», він має бути винесений на затвердження у суді.

Сергій Журман запевнив представників ініціативної групи, що для облдержадміністрації пріоритетним є, перш за все, вирішення наболілого питання отримання житла ошуканими людьми. Тому у цьому напрямку і надалі вживатимуться дієві організаційно-правові заходи в межах чинного законодавства та компетенції органів влади.

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.