Роботу банківської системи області підсумували на засіданні банківсько-кредитної ради
9 лютого під головуванням заступника голови облдержадміністрації Наталії Білоус відбулось чергове засідання банківсько-кредитної ради.
На засіданні було підбито підсумки роботи банківської системи області, проаналізовано діяльність банківських установ у сфері готівково-грошового обігу та валютного ринку за 2011 рік, окреслено заходи Національного банку України щодо стабілізації грошово-кредитного ринку.
Як зазначалося, ситуація на грошово-кредитному ринку впродовж 2011 року характеризувалась відновленням довіри до банківської системи, стабільністю та зміцненням позитивних тенденцій.
Станом на 1 січня 2012 року банківський сектор Чернігівщини налічує 3 самостійні банки, 6 філій та 525 безбалансових відділень 51-го комерційного банку.
Упродовж 2011 року ресурсна база банків області збільшилась на 13 % і склала 4,4 млрд гривень. Вклади населення зросли на 11,2 % і на 01.01.2012 становили 3,6 млрд грн, в тому числі в національній валюті - на 10,5 % до 2,4 млрд грн, в іноземній – на 12,6 % до 1,2 млрд гривень.
На одного мешканця області нині припадає 3278 грн вкладів проти 2922 грн на початок 2011 року.
Протягом 2011 року банківський сектор надав кредитів в економіку області на суму 4,4 млрд грн, що на 9,7 % більше, ніж у 2010 році.
Із загальної суми виданих у поточному році кредитів 95,8 % - це позики в національній валюті.
Господарюючі суб’єкти отримали кредитів в сумі 3,6 млрд грн або 81,2 % від їх загальної суми. Фізичним особам надано позик на суму 836 млн грн, що становить 18,8 % від загального обсягу виданих кредитів та в 1,7 рази перевищує показник 2010 року.
Учасники засідання також обговорили ряд актуальних питань діяльності банків.
За результатами наради готується протокольне рішення ради.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.