Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 02:55:02

Розширення ринків збуту хлібобулочних виробів

07.03.2015   12:37Агенцiя

Директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олександр Савченко зустрівся з керівником провідного хлібопекарського підприємства області ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» № 2 Ольгою Заїкою. Участь у зустрічі взяли заступник директора Департаменту Римма Олексенко і начальник управління торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Чернігівської міської ради Олена Шевчук.

Директора хлібокомбінату турбує питання розширення ринків збуту хлібобулочних виробів в м. Чернігові. Однією з причин скорочення випуску продукції на підприємстві є збільшення завозу в торгівельну мережу хлібобулочних виробів з інших областей. Внаслідок цього потужності хлібопекарського підприємства використовуються в середньому лише на половину.

Крім того, в ході зустрічі були обговорені проблеми хлібопекарської галузі: довгий термін розрахунків торгівельних підприємств за отриману продукцію, зростання витрат на сировину, матеріали, енергоресурси тощо.

Керівництву хлібокомбінату рекомендовано покращити роботу маркетингових служб, проводити заохочувальні заходи та акції для споживачів, що дасть змогу збільшити обсяги реалізації хлібобулочної продукції.

Учасники зустрічі досягли домовленості про проведення наради в Чернігівській міській раді з керівниками торгівельних мереж та суб’єктами господарювання, які проводять діяльність з реалізації хліба.

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.