Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 10:21:25

Підсумки роботи підприємств пошти та зв’язку Чернігівської області у 2011 році

09.02.2012   08:59

У 2011 р. підприємства зв’язку області надали послуг на 1324,7 млн.грн., у т.ч. населенню – на 275,5 млн.грн. (20,8% загального обсягу). Це, відповідно, на 3,5 та 7,9% більше показника 2010 р.

Серед видів зв’язку найбільшим попитом користувався мобільний – 78,8% загального обсягу.

Частка телефонного зв’язку становила 9,6%.

Про попит на окремі види зв’язку свідчать темпи зростання доходів: комп’ютерного – на 26,4%, передачі і прийому телевізійних та радіопрограм, радіозв’язку – на 21,0%, мобільного – на 4,0%, телефонного сільського – на 3,0% та поштового – на 2,0%. Разом із тим, зменшується попит на такі види зв’язку: телеграфний – на 29,2%, проводове мовлення – на 21,0%, телефонний міжміський – на 11,7% та телефонний міський – на 7,1%.

Доходи від послуг міжнародного зв’язку становили 20,9 млн.грн. (1,6% загального обсягу).

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини