Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 12:05:47

Чернігівці вже задекларували 17,6 млн. грн. доходів

27.02.2015   10:34Агенцiя

З початку проведення цьогорічної кампанії декларування до ДПІ у м. Чернігові громадяни міста подали 623 декларації про майновий стан і доходи за 2014 рік

У тому числі 427 декларацій  з метою отримання права на податкову знижку за оплату навчання, за іпотечним кредитуванням, за договорами довгострокового страхування життя, по витратах на оплату державних послуг із усиновлення дитини.

Про це повідомив заступник начальника ДПІ у м. Чернігові  Володимир Мехед. 

Так, 196 декларацій подано громадянами, які зобов’язані задекларувати отримані доходи.  Серед них – 104 декларації  про доходи, отримані у вигляді спадщини (дарування) на суму 13,7 млн.грн., 7 декларацій про доходи від продажу нерухомого майна на суму доходу 0,9 млн. грн.  Окрім цього, подано 10 декларацій про доходи у вигляді інвестиційного прибутку на суму доходу близько 1млн.грн.

Загалом громадяни задекларували 17,6 млн.грн. доходів. Водночас сума самостійно нарахованих платниками податкових зобов’язань становить 704,7 тис. гривень.

«На сьогодні  створено всі необхідні умови для того, щоб громадяни могли виконати свій конституційний обов’язок без зайвих незручностей.   Для працюючих мешканців міста передбачена можливість подати декларацію у вихідний день або у вечірні години. Роботу Центру обслуговування платників інспекції подовжено: у робочі дні – 9.00 год. до 19.00 години,  у суботу – 9.00 год. до 16.00 години»,-  зазначив Володимир Мехед.

Нагадуємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня поточного року, а для тих громадян, які бажають отримати податкову знижку, – упродовж всього року. Декларація подається до податкової інспекції за місцем реєстрації платника (місцем проживання).

ДПІ у м. Чернігові вкотре закликає громадян вчасно, не відкладаючи на останній день, задекларувати свої доходи.

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини