Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 02:19:12

Про роботу спеціалізованого ліфтового управління № 5 приватного акціонерного товариства "ОТІС"

08.02.2012   16:53

Сьогодні на розширеній нараді про роботу спеціалізованого ліфтового управління № 5 приватного акціонерного товариства "ОТІС" доповів начальник управління Олександр Лапкіс.

Спеціалізоване ліфтове управління обслуговує 1002 ліфта, які знаходяться у житловому фонді нашого міста.

Протягом 2011 року робітники приватного товариства "ОТІС" спільно з житловими організаціями провели капітальні ремонти 92 ліфтів, у тому числі 13 ліфтів, у яких закінчився встановлений строк експлуатації (25 років), за програмою ремонту (модернізації) ліфтів житлового фонду.

У 2011 році було відреставровано 82 пульта управління, що знаходяться у кабіні ліфта.

Компанія "ОТІС" є основним постачальником ліфтового обладнання в Україні, що складає 40 % всього обладнання. Така доля ринку підкреслює надійність обладнання приватного акціонерного товариства.

Виходячи з аналізу ліфтового господарства житлового фонду України у частині неробочих ліфтів, тобто тих ліфтів, які не працюють більше одного року, Чернігівська область є однією з найкращих. Наприклад, найбільший відсоток неробочих ліфтів у Луганській, Закарпатській, Херсонській, Дніпропетровській та Донецькій областях.

За результатами 2011 року на охорону праці спеціалізованим ліфтовим управлінням № 5 було витрачено 2,5 % від фонду заробітної плати, що в п'ять разів більше, ніж передбачено вимогами законодавства. Це закупівля та перевірка (випробування) засобів індивідуального захисту, навчання елекромеханіків в ЕТЦ, навчання інженера контрольної служби, закупівля нормативної літератури, спецодягу та спецвзуття, проведення медоглядів працівників. Всі механіки пройшли атестацію.

В управлінні постійно проводяться аудити безпеки, здійснюється контроль за технічним станом ліфтів.

У 2011 році спеціалізоване ліфтове управління № 5 зайняло друге місце в районному огляді-конкурсі з питань охорони праці.

Наприкінці доповіді Олександр Лапкіс зазначив, що основними завданнями у роботі управління є безпека та якість послуг, що надаються замовникам. "Наша головна мета - задовольнити потреби наших замовників. Тому ми намагаємося щоразу покращувати якість послуг", - підкреслив він.
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.