Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 04:53:28

Про роботу спеціалізованого ліфтового управління № 5 приватного акціонерного товариства "ОТІС"

08.02.2012   16:53

Сьогодні на розширеній нараді про роботу спеціалізованого ліфтового управління № 5 приватного акціонерного товариства "ОТІС" доповів начальник управління Олександр Лапкіс.

Спеціалізоване ліфтове управління обслуговує 1002 ліфта, які знаходяться у житловому фонді нашого міста.

Протягом 2011 року робітники приватного товариства "ОТІС" спільно з житловими організаціями провели капітальні ремонти 92 ліфтів, у тому числі 13 ліфтів, у яких закінчився встановлений строк експлуатації (25 років), за програмою ремонту (модернізації) ліфтів житлового фонду.

У 2011 році було відреставровано 82 пульта управління, що знаходяться у кабіні ліфта.

Компанія "ОТІС" є основним постачальником ліфтового обладнання в Україні, що складає 40 % всього обладнання. Така доля ринку підкреслює надійність обладнання приватного акціонерного товариства.

Виходячи з аналізу ліфтового господарства житлового фонду України у частині неробочих ліфтів, тобто тих ліфтів, які не працюють більше одного року, Чернігівська область є однією з найкращих. Наприклад, найбільший відсоток неробочих ліфтів у Луганській, Закарпатській, Херсонській, Дніпропетровській та Донецькій областях.

За результатами 2011 року на охорону праці спеціалізованим ліфтовим управлінням № 5 було витрачено 2,5 % від фонду заробітної плати, що в п'ять разів більше, ніж передбачено вимогами законодавства. Це закупівля та перевірка (випробування) засобів індивідуального захисту, навчання елекромеханіків в ЕТЦ, навчання інженера контрольної служби, закупівля нормативної літератури, спецодягу та спецвзуття, проведення медоглядів працівників. Всі механіки пройшли атестацію.

В управлінні постійно проводяться аудити безпеки, здійснюється контроль за технічним станом ліфтів.

У 2011 році спеціалізоване ліфтове управління № 5 зайняло друге місце в районному огляді-конкурсі з питань охорони праці.

Наприкінці доповіді Олександр Лапкіс зазначив, що основними завданнями у роботі управління є безпека та якість послуг, що надаються замовникам. "Наша головна мета - задовольнити потреби наших замовників. Тому ми намагаємося щоразу покращувати якість послуг", - підкреслив він.
 

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини