Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 04:57:12

Чернігівщина запроваджує проекти з переходу на альтернативні види палива

24.02.2015   13:09Агенцiя

Реалізацію інвестиційних проектів з переобладнання котелень на альтернативні види палива в окремих районах області обговорили учасники наради, яку 23 лютого провів директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації Олег Міщенко.

До діалогу були запрошені керівництво Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА представники ТОВ «Укртепло», інституту інвестиційних технологій, керівники Бобровицької, Менської, Носівської, Семенівської РДА, голови Сосницької і Варвинської селищних рад та Менської міської ради.

Через постійне зростання вартості природного газу, питання переходу котелень на альтернативні види палива на сьогодні є дуже актуальним і необхідним. Втім, відмовившись від споживання природного газу, райони мають передбачити забезпечення ресурсами для виготовлення пелетів, щепи, соломи, торфу, енергетичної лози, дров тощо. Але, через великі фінансові затрати провести реконструкцію котелень самі райони не можуть. Тому органи виконавчої влади залучають до цього процесу інвесторів. Одним з них є ТОВ «Укртепло».

На сьогодні це товариство вже реконструювало чотири об’єкти на території області. У нинішньому році компанія готова інвестувати в реконструкцію котелень та тепломереж області 50 мільйонів гривень. Технології економії дають можливість зменшити споживання палива на 25% за рахунок заміни або реконструкції котлів та ще 25% - після утеплення фасадів будівель та заміни вікон.

Інформація інвестора зацікавила керівників районів. Тож наступним кроком стане огляд котелень та складання відповідних техніко-економічних обґрунтувань.

Підсумовуючи, Олег Міщенко зазначив, що обласна влада і надалі буде залучати інвесторів для реалізації проектів з реконструкції інженерної інфраструктури області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).