Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 23:13:48

Чернігівщина запроваджує проекти з переходу на альтернативні види палива

24.02.2015   13:09Агенцiя

Реалізацію інвестиційних проектів з переобладнання котелень на альтернативні види палива в окремих районах області обговорили учасники наради, яку 23 лютого провів директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації Олег Міщенко.

До діалогу були запрошені керівництво Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА представники ТОВ «Укртепло», інституту інвестиційних технологій, керівники Бобровицької, Менської, Носівської, Семенівської РДА, голови Сосницької і Варвинської селищних рад та Менської міської ради.

Через постійне зростання вартості природного газу, питання переходу котелень на альтернативні види палива на сьогодні є дуже актуальним і необхідним. Втім, відмовившись від споживання природного газу, райони мають передбачити забезпечення ресурсами для виготовлення пелетів, щепи, соломи, торфу, енергетичної лози, дров тощо. Але, через великі фінансові затрати провести реконструкцію котелень самі райони не можуть. Тому органи виконавчої влади залучають до цього процесу інвесторів. Одним з них є ТОВ «Укртепло».

На сьогодні це товариство вже реконструювало чотири об’єкти на території області. У нинішньому році компанія готова інвестувати в реконструкцію котелень та тепломереж області 50 мільйонів гривень. Технології економії дають можливість зменшити споживання палива на 25% за рахунок заміни або реконструкції котлів та ще 25% - після утеплення фасадів будівель та заміни вікон.

Інформація інвестора зацікавила керівників районів. Тож наступним кроком стане огляд котелень та складання відповідних техніко-економічних обґрунтувань.

Підсумовуючи, Олег Міщенко зазначив, що обласна влада і надалі буде залучати інвесторів для реалізації проектів з реконструкції інженерної інфраструктури області.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель

Патрульні виявили у громадянина скляну ємність із рослинною речовиною та характерним запахом конопель 15:18

Під час патрулювання центрального парку культури та відпочинку патрульні роти тактико-оперативного реагування звернули увагу на молоду людину.

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.