Про індекси споживчих цін на товари та послуги
Індекс споживчих цін (інфляції) у січні 2012 р. в області становив 99,8%, в Україні - 100,2%.
Серед регіонів найвищі показники інфляції в січні 2012 р. зафіксовано в м.Севастополі (100,8%) та у Львівській області (100,7%), найнижчі - у Житомирській та Рівненській областях (99,7%).
На споживчому ринку області в січні 2012 р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,4%. При цьому найбільше подешевшали яйця (на 9,6%) та сало (на 7,8%).
На 4,6-5,3% знизилися в ціні рис та цукор; на 1,5-2,8% - риба та продукти з риби, продукти переробки зернових. Водночас на 9,2% подорожчали овочі, на 3,5% - фрукти, на 0,7-0,8% - хліб та м'ясо птиці.
Зростання цін на алкогольні напої та тютюнові вироби на 0,6% пов'язане головним чином із подорожчанням тютюнових виробів на 1,9%.
Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива підвищилися на 0,5%.
Зниження цін на транспорт у цілому на 0,1% в основному зумовлене здешевленням палива та мастил на 0,6%.
|
|
Січень 2012р.
до грудня 2011р.
|
|
|
|
|
Індекс споживчих цін
|
99,8
|
|
Продукти харчування та безалкогольні напої
|
99,6
|
|
Продукти харчування
|
99,5
|
|
Хліб і хлібопродукти
|
99,6
|
|
Рис
|
95,4
|
|
Хліб
|
100,7
|
|
Макаронні вироби
|
99,8
|
|
М’ясо та м’ясопродукти
|
100,0
|
|
Риба та продукти з риби
|
98,5
|
|
Молоко
|
99,9
|
|
Сир і м'який сир (творог)
|
99,9
|
|
Яйця
|
90,4
|
|
Масло
|
100,1
|
|
Олія
|
98,9
|
|
Фрукти
|
103,5
|
|
Овочі
|
109,2
|
|
Цукор
|
94,7
|
|
Житло, вода, електроенергія, газ та інші види палива
|
100,5
|
|
Транспорт
|
99,9
|
|
Паливо та мастила
|
99,4
|
|
Транспортні послуги
|
100,2
|
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.