Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 15:34:49

У січні в банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 3,2 тис. вакансій від 1,3 тис. роботодавців

17.02.2015   11:08Агенцiя

Завдяки тісній взаємодії фахівців Чернігівської обласної служби зайнятості з роботодавцями регіону постійно поповнюється банк вакансій, відтак — люди мають більше можливостей знайти підходящу роботу.

Як результат співпраці у січні 2015 року в банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 3,2 тис. вакансій від 1,3 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 1,5 тис. (46% від загальної кількості вільних робочих місць). Станом на 1 лютого 2015 року актуальними були 1,4 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 12 шукачів роботи.

Підбір працівників на замовлення роботодавців з урахуванням їх вимог – найважливіший напрям роботи служби зайнятості. Так, за її сприяння у січні 2015 року роботу отримав 931 безробітний. З них 39 людей було працевлаштовано на новостворені робочі місця шляхом надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Правом протягом року отримувати компенсацію скористалися 22 роботодавці області.

Враховуючи потреби підприємств та професійні вимоги до працівників, служба зайнятості організовує професійне навчання безробітних. Протягом січня набували нових професій та підвищували кваліфікацію 474 людини.

Оперативно задовольнити потреби роботодавців у тимчасових працівниках для виконання нагальних робіт можна за рахунок громадських та інших робіт тимчасового характеру. Протягом січня до участі в них було залучено 140 безробітних громадян.

За звітний період було проведено 78 семінарів із залученням 864 роботодавців, 21 ярмарок вакансій (22 роботодавці), 2 засідання «круглих столів» (47 роботодавців) та інших заходів (нарад, презентацій) – 3 (29 роботодавців).

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.