Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 09:06:32

У січні в банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 3,2 тис. вакансій від 1,3 тис. роботодавців

17.02.2015   11:08Агенцiя

Завдяки тісній взаємодії фахівців Чернігівської обласної служби зайнятості з роботодавцями регіону постійно поповнюється банк вакансій, відтак — люди мають більше можливостей знайти підходящу роботу.

Як результат співпраці у січні 2015 року в банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 3,2 тис. вакансій від 1,3 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 1,5 тис. (46% від загальної кількості вільних робочих місць). Станом на 1 лютого 2015 року актуальними були 1,4 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 12 шукачів роботи.

Підбір працівників на замовлення роботодавців з урахуванням їх вимог – найважливіший напрям роботи служби зайнятості. Так, за її сприяння у січні 2015 року роботу отримав 931 безробітний. З них 39 людей було працевлаштовано на новостворені робочі місця шляхом надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Правом протягом року отримувати компенсацію скористалися 22 роботодавці області.

Враховуючи потреби підприємств та професійні вимоги до працівників, служба зайнятості організовує професійне навчання безробітних. Протягом січня набували нових професій та підвищували кваліфікацію 474 людини.

Оперативно задовольнити потреби роботодавців у тимчасових працівниках для виконання нагальних робіт можна за рахунок громадських та інших робіт тимчасового характеру. Протягом січня до участі в них було залучено 140 безробітних громадян.

За звітний період було проведено 78 семінарів із залученням 864 роботодавців, 21 ярмарок вакансій (22 роботодавці), 2 засідання «круглих столів» (47 роботодавців) та інших заходів (нарад, презентацій) – 3 (29 роботодавців).

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини