Плата за ліцензії наповнила бюджет на 1 млн. гривень
На Чернігівщині за січень 2015 року надходження від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами до бюджету склали 1013,9 тис. грн. Слід відзначити, що частина платників виявили неабияке сумління та бажання сплатити за ліцензії наперед.
Як повідомив завідувач сектору акцизного податку відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області Василь Товстоліс, станом на 1 лютого 2015 в Чернігівській області обліковується 1459 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Загальна кількість діючих ліцензій - 4486 шт., в тому числі: на алкогольні напої – 2394 шт., на тютюнові вироби – 2092 шт.
Протягом січня 2015 року відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області було видано 139 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 117 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
При цьому анульовано за вказаний період 20 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 38 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Також призупинено за несвоєчасну сплату 22 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 23 ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
У січні 2015 року проведено 3 перевірки, встановлено 4 порушення, такі як: зберігання алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку, зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у місцях зберігання, що не внесені до Єдиного реєстру. Очікувана сума фінансових санкцій становить 68,0 тис.грн. ДПІ області за матеріалами перевірок застосовано штрафних фінансових санкцій на суму 102,0 тис.грн.
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression