Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 06:39:44

Демарк ліквідують. Депозити та вклади обіцяють повернути

28.01.2015   11:20Агенцiя

29 січня 2015 року закінчується термін дії тимчасової адміністрації у банку Демарк.

Про це повідомив під час брифінгу начальник Управління Національного банку України у Чернігівській області Леонід Волошок.

За його словами Фонд гарантування вкладів звернувся до Національного банку України з пропозицією про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку Демарк.

Таким чином, для прийняття рішення Національному банку законодавством передбачено 5 днів. Не пізніше 7-ми днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та початку процедури ліквідації розпочнуться виплати вкладникам Демарку незалежно від cтpoкy депозитного договору.

 Інформація про датy початку виплат та банк-агент буде розміщена на офіційному сайті фонду гарантування вкладів та на сайті банку Демарк.

 Телефони для довідок:

У Фонді: 0 800-308- 108 (безкоштовні)

У Демарку: 625-957; 626-526; 626-624.

Не пізніше ніж через 7 днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії Фонд розмістить відповідне повідомлення в газеті «Голос України».

Протягом 30 днів з дня опублікування цієї інформації кредитори банку мають право заявити уповноваженій особі Фонду про свої вимоги до банку. Якщо вимоги вкладників фізичних осіб не перевищують гарантовану суму 200 тис.грн., то звертатись до ліквідатора не потрібно. Депозити в іноземній валюті Фонд виплачує в гривні по курсу, який склався станом на день прийняття рішення про визнання банку неплатоспроможним, тобто станом на 29 вересня 2014 року (12908 грн. за 1$).

Станом на 27 січня 2015 року установами Ощадбанку виплачено вкладникам Демарку 285,1 млн.грн. (це 29,1 тис. осіб), в тому числі в нашій області — 244 млн.грн. — 26,6 тис. вкладників.

4,8 млн.грн. повернуто Фонду гарантування вкладів фізичних осіб через те, що вкладники Демарку не звернулись за їх отриманням.

На сьогодні фізична особа може купити в банку протягом операційного дня іноземну валюту (банківські метали — золото) на суму, що не перевищує 3 тис.грн. Банки мають право виплачувати вкладникам депозити в іноземній валюті протягом одного дня на суму, що не перевищує еквівалент 15 тис.грн.

 

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.