На розроблення проектів землеустрою на Чернігівщині було надано 922 дозвола
Станом на 22 січня військовослужбовці, які брали участь у виконанні завдань з проведення АТО, подали 19672 заяви на отримання земельних ділянок.
Найбільше клопотань надійшло до фахівців землевпорядної служби та органів місцевої влади у Волинській (2373), Львівській (2351), Миколаївській (1757), Рівненській (1493), Житомирській (1439), Закарпатській (1388) та Вінницькій (1330) областях.
На сьогодні в Україні територіальні органи Держземагентства спільно із органами місцевої влади вже надали дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення учасникам антитерористичної операції 10557 земельних ділянок загальною площею понад 5814 гектарів.
Зокрема, було надано дозволи на розроблення документації з відведення 2472 земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 5171 наділу – для ведення садівництва, 10 ділянок – для ведення індивідуального дачного будівництва, 2904 земельних ділянок – для ведення особистого селянського господарства.
Найбільше дозволів на розроблення проектів землеустрою було надано у Львівській (1516), Вінницькій (1084), Чернігівській (922) та Київській (862) областях.
Лише протягом останнього тижня було погоджено 29 проектів землеустрою про надання захисникам Вітчизни у власність ділянок та прийнято рішення про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення 548 земельних ділянок. Найбільше таких рішень було прийнято в Кіровоградській (115), Львівській (97), Миколаївській (63), Дніпропетровській (32) та Черкаській (31) областях.
Держземагентство України наголошує, що на сьогодні роботи із забезпечення військових земельними ділянками визначені у земельній службі як першочергові.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).