Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 вересня, 08:32:28

Продаж світлих нафтопродуктів та газу для автомобілів у Чернігівській області за 2014 р. ДОВІДКА

27.01.2015   10:59Агенцiя

Станом на 1 січня 2015 р. роздрібну торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів в Чернігівській області здійcнювали 55 суб’єктів господарювання через мережу 150 автозаправних станцій (АЗС) та 10 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС), повідомило Головне управління статистики у Чернігівській області.

За 2014 р. населенню для особистого споживання було реалізовано світлих нафтопродуктів і газу для автомобілів на загальну суму 1522,8 млн.грн., що в порівнянних цінах на 1,4% перевищило показник 2013 р. Найбільший приріст було отримано від продажу пропану і бутану скрапленого (на 37,9%), дизельного пального (на 5,6%). Водночас реалізація бензину та газу природного скрапленого або в газоподібному стані (метану) не досягла показників попереднього року.

Протягом року через мережу АЗС та АГНКС продано 47,6 тис.т бензину моторного, 22,6 тис.т дизельного пального, 12,7 тис.т пропану та бутану скрапленого, 3,9 тис.т газу природного скрапленого або у газоподібному стані (метану).

В обсязі реалізованого бензину всіх марок автомобілісти надавали перевагу бензину марки А-92, частка якого становила 57%.

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини