Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 12:23:25

За ліцензії на алкоголь та цигарки в минулому році до бюджету надійшло понад 12 мільйонів

16.01.2015   08:20Агенцiя

Протягом грудня минулого року відділ контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернігівській області видав 329 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 284 - тютюновими виробами.

Як повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів   Ігор Пирог, за цей період призупинено за несвоєчасну сплату відповідно 21 та 10 ліцензій.

Анульовано за вказаний період 27 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 28 - тютюновими виробами.

Від сплати за ліцензії у грудні до бюджету надійшло 1232,7  тис. грн. А з початку року за ліцензії на такий бізнес до бюджету сплачено 12 мільйонів 282 тисячі гривень.

Останні новини Чернігівщини

Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18

Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.

Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57

З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.

Про державну підтримку та інструменти відновлення підприємств — у діалозі з бізнесом Чернігівщини 10:15

Про можливості відновлення підприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій, говорили сьогодні під час робочої наради у межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

Рятувальники ліквідували наслідки ворожої атаки на Чернігівщині 09:49

Вчора ввечері російські війська завдали дронового удару по складській будівлі у прикордонній Городнянській громаді Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини