Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 07:24:00

До уваги підприємців: оголошено конкурс на фінансово-кредитну підтримку з міського бюджету

16.01.2015   08:06

Управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради запрошує суб`єктів малого та середнього підприємництва міста Чернігова взяти участь у конкурсі на фінансово-кредитну підтримку за рахунок міського бюджету.

Фінансування здійснюється у національній валюті у безготівковій формі, надається на конкурсних засадах, поворотній та платній основі.

Повноваження для прийняття рішення про фінансово-кредитну підтримку надаються Комісії з питань фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Фінансово-кредитна підтримка суб’єктів МСП м.Чернігова здійснюється через «Державну організацію «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Основним критерієм для надання фінансово-кредитної підтримки є відповідність підприємницького проекту пріоритетним напрямам розвитку МСП, його значення для соціально-економічного розвитку міста.

Для участі в конкурсі учасникам необхідно подати до управління споживчого ринку та підприємництва міської ради заявку на участь у конкурсі, пакет документів, що відображає його правовий та фінансовий стан та бізнес-план інвестиційного проекту.

Суб’єкти МСП - фізичні особи подають:

інформаційний лист, що повинен містити адресу, місце реєстрації, ідентифікаційний код, телефон, факс, чисельність найманих працівників, виробничу спеціалізацію, банківські реквізити, необхідну суму кредиту, строки повернення, цілі фінансування, види забезпечення повернення коштів;
копію виписки з Єдиного державного реєстру;
довідку органів державної податкової адміністрації про стан розрахунків із бюджетом;
звіти до органів державної податкової адміністрації за поточний і минулий роки;
податкову декларацію;
інвестиційний проект (бізнес-план).
Суб’єкти МСП - юридичні особи подають:

інформаційний лист, що повинен містити назву, адресу, місце реєстрації, код ЄДРПОУ, телефон, факс, прізвище керівників, чисельність працюючих, виробничу спеціалізацію, банківські реквізити, необхідну суму кредиту, строки повернення, цілі фінансування, види забезпечення повернення коштів;
копію виписки з Єдиного державного реєстру;
нотаріально засвідчені копії установчих документів (установчий або засновницький договір, статут або положення);
нотаріально засвідчену копію довідки про включення до ЄДРПОУ;
форми фінансової звітності за останній рік та поточний звітний період з розшифровкою основних засобів, товарів (готова продукція, виробничі запаси), кредиторів, дебіторів, позабалансових зобов’язань;
довідку органів державної податкової адміністрації про стан розрахунків з бюджетом;
інвестиційний проект (бізнес-план).

Заявки на отримання фінансування із пакетами документів, що відображають правовий і фінансовий стан та бізнес-план інвестиційного проекту, приймаються на адресу управління споживчого ринку та підприємництва: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 82. Телефон для довідок: 675-182.

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини