До переліку земель, права оренди на які планується реалізувати на аукціонах, додано 41 ділянку, на Чернігівщині - 10
Протягом тижня до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які будуть виставлені та реалізовані через відкриті земельні торги в різних регіонах України, додано 41 земельну ділянку.
Зокрема, у Волинській області – 27 ділянок, у Херсонській – 25, Дніпропетровській – 21, Рівненській – 20, Чернігівській – 10, Миколаївській – 8, Черкаській – 7, Чернівецькій – 4, Луганській – 3 та у Сумській області – одна земельна ділянка.
Таким чином, загальна кількість земельних ділянок сільгосппризначення державної власності, права оренди на які згодом будуть реалізовані на конкурентних засадах, на сьогодні становить 3573 ділянки загальною площею 70875,293 гектара.
Першість щодо кількості ділянок, права на які виставлені на земельні торги, як і на минулому тижні тримає Черкаська область – 628 ділянок. Передові позиції також займають Харківська – 344 ділянки, Рівненська – 321, Херсонська області – 313 земельних ділянок.
Слід зазначити, що з переліку, зокрема, щодо Одеської області вибуло 83 земельні ділянки. Це пояснюється тим, що протягом тижня в області на торгах продано права на 115 земельних ділянок, натомість до переліку додано 32 нові земельні ділянки. Так само відбулося і у Чернігівській області, де на аукціонах реалізовано права на 29 ділянок сільгосппризначення державної власності, а до переліку включено 39 таких ділянок.
Із переліком ділянок у розрізі областей можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держземагентства України (у розділі “Земельні торги” – “Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які плануються продавати на земельних торгах”). Щодо кожної ділянки надана вичерпна інформація із зазначенням місця розташування, площі, кадастрового номера та її цільового призначення.
Узагальнена інформація про включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу права на них на земельних торгах відповідно до наказів
(станом на 26 грудня 2014 року)
Чернігівська - кількість ділянок, які включено до переліку Площа1621,6272 га
Продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на конкурентній основі є економічно доцільним. Цю роботу земельне відомство проводить в рамках відповідного доручення Уряду. Перелік регулярно уточнюється з урахуванням наявності вільних інвестиційно-привабливих земельних ділянок указаної категорії в регіонах на місцях та надається територіальними органами Держземагентства для узагальнення і оприлюднення на його веб-сайті.
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).