Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 13:27:17

Протягом останнього тижня до бюджету Чернігівщини від продажу ділянок на конкурентних торгах надійшло 650 тис. гривень

29.12.2014   09:44Агенцiя

Близько 650 тис. грн надійшло до обласного бюджету Чернігівської області за підсумками конкурентних земельних торгів, які проходили в приміщенні Головного управління Держземагентства у Чернігівській області 22 - 24 грудня 2014 року.

Як повідомляє землевпорядна служба області, лише по одній із земельних ділянок в Бобровицькому районі, що була виставлена на торги, у результаті запеклої конкуренції розмір річної орендної плати був збільшений з 20 до 42 тис. грн – більш ніж удвічі.

Загалом було реалізовано права оренди на 29 земельних ділянок державної власності, розташованих на території шести районів області.

Як зазначають в Головному управлінні Держземагентства в області, проведення земельних аукціонів, які відбуваються з метою реалізації  прав оренди на землі сільгосппризначення державної форми власності з 15 жовтня,  відповідно до доручення Уряду, доводять свою ефективність.

На сьогодні в Чернігівській області розпочали нову процедуру з підготовки до продажу на наступних земельних торгах права оренди вже на 39 ділянок сільгосппризначення державної власності. Після їх проведення в оренду планується передати близько 1,5 тис. земель запасу та залучити нові додаткові надходження до місцевих бюджетів.

Земельна служба також повідомляє, що торги 22-24 грудня проводило приватне підприємство “Десна-Експерт-М”, яке зареєстроване і працює на території області. Його спеціалісти здійснювали підготовку лотів до земельних торгів.

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини