Оплата населенням Чернігова житлово-комунальних послуг та електроенергії за 2011 рік. ДОВІДКА
За даними державного статистичного спостереження, за 2011 рік населення м.Чернігова сплатило за спожиті житлово-комунальні послуги 350,3 млн.грн. Нараховані за рік суми відшкодовано на 99,7%.
У грудні середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) становили 368,83 грн.
На кінець грудня населення заборгувало за житлово-комунальні послуги 68,1 млн.грн. Найбільшу частку боргу становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 53,8%.
Середній термін заборгованості становив 2,3 місяця.
Борги за 3 місяці й більше мали: за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 57,0% власників особових рахунків, за утримання будинків, споруд і прибудинкових територій – 18,6%, за газопостачання – 16,8%, за вивезення побутових відходів – 11,9%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 6,2%.
Крім того, 3 млн.грн. становила заборгованість за електроенергію, а боржниками за 3 місяці й більше з цього виду послуг були 1,3% користувачів.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.