Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 20:20:28

У Чернігівській області з 5 цукрових заводів працює тільки один

17.12.2014   15:27Агенцiя

На Чернігівщині, де раніше цукор виробляли на п'яти заводах, сьогодні виробництво не зупинено тільки на одному - ВАТ «Линовицький цукровий комбінат «Красний», який розташований у Прилуцькому районі.

Ще на двох заводах є певні песрпективы - там законсеривровано обладнання. А от два інших вже банкрути і припинили своє існування.

Потреба Чернігівщини в цукрі на 2014-2015 маркетинговий рік становить 49 тисяч тонн. Причому майже половина - 21 тисяча тонн - призначена для підприємств харчової промисловості.
Але в зв'язку з ситуацією на цукрових заводах Чернігівської області, ми можемо зробити тільки 26 тисяч тонн - 53% від необхідного.

В результаті, в магазинах Чернігова продається не чернігівський цукор, а товар, привезені з Київської та Дніпропетровської областей. Линовицький комбінат поставляє свій товар підприємства Ічнянського та Прилуцького районів.

У Чернігівській облгосадминитсрации одним з шляхів відродження цукрової галузі бачать диверсифікація виробництва шляхом освоєння виробництва біоетанолу - біопалива на основі відновлювальної сировини.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.