Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 19:10:07

Товари вартістю майже 80 тисяч гривень намагались незаконно перемістити через кордон у спеціально виготовленій схованці

31.01.2012   12:26

Співробітниками Чернігівської митниці припинено спробу незаконного переміщення товарів вартістю близько 80 тисяч гривень у спеціально виготовленій схованці під днищем напівпричепу.

29 січня у зону митного контролю митного поста "Грем'яч" Чернігівської митниці прибув вантажний автомобіль "Volvo" з напівпричепом "RENDERS", що переміщував вантаж виробництва української фірми з України до Російської Федерації.  Під час митного оформлення водію було запропоновано заповнити митну декларацію, в якій чоловік не зазначив жодних даних про наявність будь яких товарів, окрім вантажу.

Під час митного контролю транспортного засобу, під напівпричепом у спеціально виготовленій схованці співробітники митниці  виявили: 9 верстатів для розводки пил, 44 фрези для деревообробних верстатів та 30 комплектів фрез для деревообробних верстатів…

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 статті 352 Митного кодексу України. Відносно громадянина складений протокол про порушення митних правил. Товар, вартість якого за попередньою оцінкою становить 79,8 тисяч гривень, автомобіль та напівпричіп, що оцінені у 91 тисячу гривень,  затримані до рішення суду.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.