Про індекси споживчих цін на товари та послуги
За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в листопаді 2014 року в області становив 101,8%, в Україні – 101,9%; з початку року в області – 122,7%, в Україні – 121,2%, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
У листопаді найвищі показники інфляції зафіксовано в Дніпропетровській (102,9%), Закарпатській та Одеській (102,6%) областях.
На загальну цінову ситуацію в області суттєво вплинуло зростання на 30,3% плати за опалення.
Серед продуктів харчування в листопаді, порівняно з жовтнем, найбільше подорожчали молоко (на 7,9%), овочі (на 6,8%), яблука та продукти переробки зернових (на 4,2%). На 3,5–4,0% зросли в ціні чай, рис та кава; на 2,2–2,7% – яйця, кондитерські вироби з цукру та борошна, макаронні вироби, сири, сало та м’ясо птиці; на 0,8–1,8% – соняшникова олія, хліб, яловичина, риба та продукти з риби.
Водночас цитрусові подешевшали на 6,9%, а картопля, свинина та цукор – на 2,6–5,4%.
Тютюнові вироби стали дорожчими на 1,6%, алкогольні напої – на 1,2%.
На 0,9–2,7% більше доводиться сплачувати за паливо та мастила, фармацевтичну продукцію, транспортні послуги, одяг і взуття; на 3,2–7,6% – за побутову техніку, домашній текстиль та канцелярські товари.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).