Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 16:01:58

Домобудівнику повернуто вже три квартири у Броварському районі

05.12.2014   12:53Агенцiя

Прокуратура виступила на захист інтересів держави і громадян у справі про повернення нерухомого майна підприємству-банкруту.

Господарським судом Київської області задоволено 3 позови прокуратури Чернігівської області про витребування із незаконного володіння одного з підприємств міста на користь ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник» квартир місцезнаходженням у Броварському районі Київської області, - повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Пред’явленню зазначених позовів передувало притягнення до кримінальної відповідальності одного з керівників збанкрутілого підприємства-забудовника, який спряв незаконному відчуженню квартир. Вироком суду у кримінальному провадженні, який набрав законної сили, незаконність його дій підтверджено.

Як вже повідомлялося раніше, прокуратурою Чернігівської області в інтересах кредиторів «Домобудівника», серед яких більше 80 громадян, що залишилися без оплаченого ними житла, подано до суду 11 позовів про повернення «Домобудівнику» 11 незаконно відчужених квартир.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.