Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 12:05:11

В розвиток економіки Чернігівщини вкладено 1637,1 млн.грн. капітальних інвестицій

04.12.2014   11:48

Інвестиційна діяльність в області за 9 місяців 2014 р.

За 9 місяців 2014 р. в розвиток економіки області вкладено 1637,1 млн.грн. капітальних інвестицій. Майже всі вони (99,7% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи, більше половини (52,5%) яких спрямовано на придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентарю, 14,8% – у житлові будівлі, 8,1% – в інженерні споруди.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (82,5). Частка коштів населення, витрачених на будівництво власних будинків, склала 6,2%. За бюджетні кошти освоєно 2,7% всіх інвестицій.

Найбільше 42,7% капітальних інвестицій використано підприємствами промисловості, 29,7% – сільського господарства, 16,6% – будівництва.

Суттєві обсяги коштів інвестовано підприємствами міст Прилуки – 27,7% загального обсягу та Чернігів – 23,8%.

У розрахунку на одну особу населення області освоєно 1539 грн. капітальних інвестицій. Найбільше – у м.Прилуках (7872 грн.), найменше – у Новгород–Сіверському районі (255 грн.).

Останні новини Чернігівщини

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби 11:28

16 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на озері поблизу с. Смолин Гончарівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.