Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 12:05:11

Землевпорядники проінвентаризували понад 98% земель населених пунктів області

03.12.2014   13:55Агенцiя

У Чернігівській області інвентаризацію земель населених пунктів проведено на площі 660,5 тис. га, що становить 98,2 відсотка від їх загальної площі. Повідомляє прес-служба Держземагентства України.

Як наголошують в Управлінні, інвентаризація земель є одним із методів отримання інформації для ведення Державного земельного кадастру. Метою проведення інвентаризації є створення основи для ведення Державного земельного кадастру, реєстрації земельних ділянок, видачі власникам землі (землекористувачам) документів, що посвідчують право власності на землю або право користування нею.

Землевпорядна служба області також повідомляє, що тривають роботи з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Загалом такі роботи в Чернігівській області проведено на площі 52,5 тис. гектарів.

Також проінвентаризовано 144 тис. га земель несільськогосподарського призначення за межами поселень, що становить 47,8 відсотка від їх загальної площі.

З початку цього року землевпорядники проінвентаризували 5,3 тис. га земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, що становить 1,7 відсотка від їх загальної площі.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА 10:33

У 2020 році в Чернігівській області народилися 5925 малюків (3010 хлопчиків та 2915 дівчаток). Щоденно на світ з’являлися, у середньому, 16 немовлят. Дві третини дітей народилися у містянок.