Бюджетникам обіцяють погасити заборгованість по зарплаті
В область надійшли кошти на заробітну плату працівникам бюджетної сфери
Наприкінці листопаду Комітет Верховної Ради з питань бюджету погодив питання про виділення Чернігівській області з Державного бюджету 237 мільйонів 428 тисяч гривень на оплату праці бюджетникам. Відповідне розпорядження було видане Кабінетом Міністрів України.
У вівторок ці кошти надійшли на рахунки головного управління Державної казначейської служби України в області.
– Починаючи із завтрашнього дня облдержадміністрація почне здійснювати розподіл цих ресурсів між районами та містами області для погашення боргів по заробітній платі працівникам бюджетної сфери.
Зазначу, що виділення на область цих коштів стало можливим завдяки підтримці Президента України та спільним зусиллям обласної державної адміністрації, обласної ради, народних депутатів України, - наголосив в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression