Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 08:59:03

З початку року на Чернігівщині щодня відбувалося по кілька сходів жителів селищ та сіл щодо реформування сфери земельних відносин

02.12.2014   11:40Агенцiя

З початку 2014 року на Чернігівщині відбулося 748 сходів жителів селищ та сіл, під час яких обговорювалися питання реформування сфери земельних відносин.

Як повідомляє Головне управління Держземагентства у Чернігівській області, сходи відбувалися за участю та ініціативи фахівців землевпорядної служби Чернігівщини, які інформували громадськість про актуальні питання у сфері земельних відносин. Правороз’яснювальна робота для громадян у сфері земельних відносин була поточного року одним із важливих стратегічних елементів роботи землевпорядників області.

Зокрема, повідомляють в обласному управлінні Держземагентства, з початку цього року фахівці землевпорядної служби Чернігівської області провели 75 семінарів і “круглих столів” із головами, землевпорядниками місцевих рад, власниками земельних паїв, фермерами та керівниками сільгосппідприємств.

Крім того, фахівцями було організовано 25 виступів на радіо і телебаченні, у яких громадян інформували про особливості функціонування автоматизованої системи Державного земельного кадастру, отримання земельних ділянок сільгосппризначення, надання адміністративних послуг, зміни у земельному законодавстві тощо.

На офіційних веб-сайтах Головного управління Держземагентства, обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій на ці ж теми було розміщено 167 інформаційно-аналітичних матеріалів.

 

Прес-служба Держземагентства України

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 травня до 8:00 25 травня 2020 року.

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож 08:27

25 травня 2020 року закінчується нерестова заборона на вилов риби на р. Дніпро та р. Сож.

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.