Зростає попит на чернігівську деревину
Підбиваючи підсумки аукціону з продажу необробленої деревини на І квартал 2015 року, бачимо, що кількість покупців значно зросла. Якщо в торгах ІУ кварталу брало участь 113 покупців, то на цей раз їх прибуло 178. З’їхалися майже всі відомі деревообробні підприємства України. Були присутні також директори чернігівських держлісгоспів.
На аукціон було виставлено всього 73 017 м3 необробленої деревини. Це продукція 12 державних лісогосподарських підприємств області.
Найбільшим попитом користувалася деревина сосни. Не дивлячись на те, що ділової хвойної деревини на аукціоні пропонувалося на 32% більше (46,3 тис. м3), ніж у ІУ кварталі 2014 року (35,1 тис.м3), кількість поданих заявок в кілька разів перевищила об’єм пропозиції.
Перед початком заходу начальник Чернігівського ОУЛМГ Андрій Пивовар виступив перед учасниками торгів. Він запевнив присутніх, що на аукціон виставлені ресурси в повному об’ємі заготівель І кварталу 2015 року. Він закликав всіх учасників з повагою і розумінням ставитися один до одного, щоб торги пройшли в нормальній діловій обстановці і не були зірвані, як це сталося у наших колег в Черкасах.
Слово брали і кілька представників деревообробників. Досить емоційно ці виступаючі говорили про недостачу сировини, що призводить до скорочення об’ємів виробництва і зменшення випуску товарної продукції.
Дубова деревина розпродалася досить швидко. А щоб вистачило всім соснової деревини, керівництво Чернігівського ОУЛМГ пішло на компроміс і запропонувало мінімальні транспортні партії по 20-25 м3. Хвойні лоти ділилися на 3-4, рідше на 2 покупців.
За підсумками аукціону реалізація деревини склала майже 90% (62 051 м3). Практично були продані всі лоти з хвойною та твердолистяною породою. Майже розійшлися і дрова паливні.
За повідомленням Чернігівського ОУЛМГ
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.