Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 06:21:36

На особистий прийом до податківців йдуть не лише із заявами, але і з пропозиціями

26.11.2014   12:02

Для оперативного розв’язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в органах Державної фіскальної служби області працюють приймальні громадян.

Як повідомила начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів Тетяна Говоруха, впродовж січня–жовтня на особистий прийом до посадових осіб органів ДФС області звернулися 223 громадянина. Під час прийомів розглянуто 175 заяв та 48 пропозицій.

Найчастіше громадяни зверталися з питаннями щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб, застосування спрощеної системи оподаткування, нарахування плати за землю. Окрім цього, громадяни інформували про факти ухилення від сплати податків, ведення підприємницької діяльності без державної реєстрації, порушення при застосуванні реєстраторів розрахункових операцій тощо.

За результатами розгляду по 106 заявах прийнято позитивні рішення та запропоновано конкретні шляхи вирішення порушених проблем, по 117 – надано ґрунтовні роз’яснення.

Для якісного та оперативного вирішення питань, які турбують громадян, вони можуть звертатися безпосередньо до фахівців і керівників районних та міських податкових інспекцій, у кожній з яких на інформаційних стендах розміщені графіки особистого прийому громадян.

Для отримання допомоги у вирішенні непростих проблем можна записатися на особистий прийом до керівництва Головного управління ДФС в області за телефоном: (0462) 652-397. Інформація щодо порядку та графіку особистого прийому громадян розміщена на суб-сайті ГУ ДФС в області.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.