Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 19:34:45

Наглядову раду виробника тканин КСК "Чексіл" очолив екс-глава російської торгової компанії

21.11.2014   17:10

За рішенням позачергових зборів від 19 листопада 2014 року Наглядову раду ПрАТ "Камвольно-суконна компанія" Чексіл ", очолив громадянин Росії Антон Громов.

Він цього року увійшов до складу акціонерів власника КСК" Чексіл "- ПрАТ" Менеджінг Компані ", яка є власником 99,8% акцій.

Згідно з повідомленням в системі розкриття інформації НКЦБФР на позачергових зборах акціонерів КСК "Чексіл"  було звільнено з посади голови наглядової ради Віктора Білого (директор "Менеджінг компані").

Відповідно до публікації, А.Громов з липня 2007 року до вересня 2010 року був генеральним директором ТОВ "Компанія РВ", а до липня 2011 року - заступником гендиректора цієї компанії з маркетингу, потім обійняв посаду замгендиректора по рекламі російського ТОВ "Швейтех".

В липні поточного року після придбання пакета акцій ПрАТ "Менеджінг компані" (володіє майже 99,8% КСК "Чексіл" та зареєстрована за тією ж адресою) він увійшов до складу її наглядової ради, а у вересні очолив НС цієї компанії.

Крім А.Громова власником ще 26% акцій ПрАТ "Менеджінг компані" цього року став ще один громадянин РФ - Валерій Климко (з 2004 року - генеральний директор російського ТОВ "РВ-Естейт", в якому йому належало 35%, ще 65% - А.Громова, і яке, згідно відкритої інформації, в квітні поточного року ліквідовано). Позачерговими зборами акціонерів КСК "Чексіл" 19 листопада він також обраний до складу наглядової ради камвольно-суконної компанії.

В свою чергу, за рішенням зборів, зі складу наглядової ради виведений Сергій Климко, який з вересня 2004 року по серпня 2013 року очолював ПП "Русичі", а в квітні 2014 став заступником гендиректора "Менеджінг Компані" і увійшов у наглядову раду КСК "Чексіл".

Також за рішенням зборів акціонерів був звільнений Василь Кравченко, обраний до складу наглядової ради у вересні 2013 року, а до цього з 2007 року очолював ревізійну комісію компанії.

Водночас до складу НС обрано Віктора Попов, який з квітня 2014 року очолює наглядову раду ПрАТ "Чексіл-Автосервіс", а до цього з січня 2009 року був президентом-головою наглядової ради КСК "Чексіл" (до квітня 2014 року володів 56% ПрАТ "Менеджінг Компані").

Після зміни структури власників "Менеджінг компанії", загальні збори акціонерів КСК "Чексіл" 29 квітня звільнило з посади директора компанії Євгенія Супруненко на підставі його заяви про звільнення за власним бажанням і призначило в.о. директора головного інженера КСК "Чексіл" Мірко Ванджі.

КСК "Чексіл" виробляє камвольні та суконні тканини для пошиття одягу різноманітного призначення: для піджаків, костюмів, брюк і пальто, як чоловічих, так і жіночих, а також для військової та корпоративної уніформи.

У 2013 році чистий дохід компанії склав 99860000 грн (рівень попереднього року), чистий збиток скоротився на 45,3%, до 8, 75 млн грн.

КСК "Чексіл" володіє також 49% ПрАТ "Чексіл", обладнання якого орендує.

Відповідно до публікації в системі НКЦПФР, за рішенням позачергових зборів акціонерів ПрАТ "Чексіл" 20 листопада до складу його наглядової ради введені Сергій і Валерій Климко, а також А.Громов і виведені КСК "Чексіл" та ПрАТ "Менеджінг Компані" (10,26% ), а також Микола Гречко.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.