Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 19:21:54

Чернігів розпочав переговори щодо отримання кредиту ЄБРР

21.11.2014   14:15

Чернігів відвідали фахівці Європейського банку реконструкції та розвитку, які працюють в Україні. У міській раді вони провели зустріч щодо перспектив отримання містом кредиту на розвиток електротранспорту.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов висловив зацікавленість у співпраці із ЄБРР, адже для міста оновлення рухомого складу тролейбусів та реконструкція мереж є одним із важливих питань. "Ми хочемо, щоб електротранспорт був одним із основних видів громадського транспорту, тому слід думати про перспективи", - зазначив О.Соколов. Міський голова ознайомив гостей із особливостями роботи Чернігівського тролейбусного управління та нагальними питаннями, вирішення яких потребує місто. Серед іншого йшлося і про будівництво тролейбусної лінії по вулиці 50 років ВЛКСМ, що з'єднає мікрорайон Масани із вулицею Рокоссовського.

Провідний банкір ЄБРР Дар'я Кочубинська повідомила, що зустріч у міськраді була конструктивною, відтепер фахівці обох установ відпрацьовуватимуть деталі проекту, щоб наступного року мати конкретні результати. За її словами, процедура отримання кредитних коштів є досить тривалою – від 8 місяців до року. ЄБРР виділяє кредити комунальним підприємствам під муніципальні гарантії терміном до 13 років. В Україні за кошти ЄБРР вже реалізовано 17 проектів. Для поліпшення транспортної інфраструктури взяли запозичення Київ, Львів та Дніпропетровськ.

Під час зустрічі у Чернігівській міськраді розглядався проект концепції поліпшення роботи електротранспорту обласного центру, що стане основою заходів, на які виділить кошти ЄБРР.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.