Новини у декларуванні
Державна податкова інспекція у м. Чернігові проводить кампанію декларування доходів громадян, отриманих протягом 2011 року.
Новим у податковому законодавстві є те, що починаючи з 2012 року громадяни, які протягом 2011 року отримували доходи по 2-х та більше місцях роботи та у яких за місяць заробітна плата перевищувала 9410 грн. повинні обов’язково подавати декларацію про доходи та майновий стан.
Також, обов’язково повинні декларувати свої доходи та майновий стан державні службовці.
Для того, щоб громадяни могли у зручний для них час подати декларацію, у податковій інспекції запроваджено спеціальний режим роботи, що дає змогу громадянам витрачати мінімум часу на декларування одержуваних ними доходів.
Декларація про доходи та майновий стан за 2011 рік подається до 1 травня 2012 року.
Консультації з питання заповнення декларації здійснюється фахівцями податкової інспекції у м. Чернігові за адресою: вул. Кирпоноса, 28, кім. 8., 5.
Бланки податкових декларацій безоплатно надаються у приміщенні податкової інспекції.
ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.