Генпрокуратура почала перевірку законності переведення бюджетних і держпідприємств на обслуговування в держбанки
Генеральна прокуратура України розпочала перевірку законності примусового переведення державних органів, бюджетних організацій та військових частин на обслуговування в держбанки.
Про це вказується в листі Генеральної прокуратури, підписаному заступником начальника Головного "антикорупційного" управління Володимиром Орловим. Відповідні доручення про перевірку законності рішень Кабміну про переведення бюджетників у держбанки направлені в Секретаріат уряду, Антимонопольний комітет і Національний банк України.
Як зазначається у супровідних документах Генпрокуратури, ще 10 квітня 2014 відповідно до доручення Прем'єр-міністра України № 10874/1 / 1-14 від 10 квітня 2014 центральним органам виконавчої влади, їх територіальним органам, державним установам та підприємствам і т.д було наказано перейти на банківське обслуговування в банки державної форми власності. Крім цього, протокольними рішеннями № 74 від 08.09.2014 та № 76 від 11.09.2014 Кабмін зобов'язав керівників держустанов і бюджетних підприємств забезпечити перехід на обслуговування зарплатних проектів в зазначених вище банках.
За результатами перевірки законності дій Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади про примусове переведення працівників державних установ на обслуговування в державні банки, Генпрокуратура має намір внести подання Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування та припинення дії протокольних рішень № 74 від 08.09.2014 та № 76 від 11.09.2014 та припинення незаконних дій з примусового переводу працівників державних установ і підприємств на обслуговування в державні банки.
http://versii.com/news/315899/
PR
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)