Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 13:43:39

НЕК «Укренерго» попередило ПАТ «Чернігівобленерго» про порушення режимів енергоспоживання

03.11.2014   14:33Агенцiя

З настанням холодів та скороченням світового дня населення збільшує споживання електроенергії. Це цілком природно.

Наразі споживачі використовують електричну енергію без обмежень, а енергетики продовжують її стабільно постачати в регіон,  не зважаючи на значне перевищення  доведених лімітів споживання.

Однак ситуація,  лише зовні виглядає оптимістично, в дійсності  НЕК «Укренерго» наприкінці жовтня попередила українські енергопостачальні підприємства, в тому числі і ПАТ «Чернігівобленерго»,  про порушення режимів енергоспоживання. Основна вимога – забезпечити безумовне виконання встановлених граничних величин споживання електричної потужності. У випадках їх подальшого перевищення, починаючи з 30 жовтня, відповідно до надісланої факсограми НЕК «Укренерго», будуть застосовуватися графіки аварійних відключень та спеціальні графіки аварійних відключень.

Раніше НЕК «Укренерго» встановила ліміти дозволеної електричної потужності для енергопостачальних компанії України значно нижчі  за попередні роки.

За даними Центральної Диспетчерської служби ПАТ «Чернігівобленерго», ліміт електричної потужності на листопад для Чернігівської області становить 275 МВт при сьогоднішньому навантаження на електромережі  у 350 МВт і більше.

ПАТ «Чернігівобленерго» входить до складу Центральної  електроенергетичної системи України. Через дефіцит палива та гідроресурсів, а також зниження експлуатаційних запасів палива на Придніпровський, Трипільській та Зміївський ТЕС до величини менше необхідної для 10 діб роботи, виникла загроза порушення між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіцит в ОЕС України та її окремих частинах,  а  також режиму допустимих перетоків в контрольованих перетинах і перевантаження мережних елементів.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.