Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 02:18:22

У Десні працював мобільний центр зайнятості

17.10.2011   08:36Агенцiя

Cпеціалісти Козелецького РЦЗ провели виїзну акцію “Презентація послуг служби зайнятості з використанням мобільного центру” у смт. Десна.

Вони мали на меті поінформувати як незайняте, так і зайняте населення про стан ринку праці, соціальні послуги, які надає служба зайнятості, а також забезпечити укомплектування наявних вакансій від роботодавців району.

Зустріч з населенням проходила на свіжому повітрі в центрі селища, що дало змогу залучити до заходу більшу кількість людей. Навіть випадкові перехожі зупинялися, підходили, а потім зацікавлювалися і залишалися.

Фахівці Козелецького РЦЗ надали учасникам заходу повну інформацію про послуги служби зайнятості, тенденції сучасного ринку праці, базу вакансій району. Відвідувачі отримали роз’яснення про можливість професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, зокрема в центрах ПТО ДСЗ, відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості, участі в оплачуваних громадських роботах.

Особлива увага була приділена профорієнтації молоді. Того дня молоді люди мали змогу дізнатися, які професії користуються попитом на ринку праці, де їх можна здобути, які вимоги до фахівців висувають роботодавці, як правильно обрати майбутній фах.

Цікавість у присутніх викликали новітні розробки служби зайнятості. Працівники центру зайнятості розповіли учасникам заходу про пошук роботи в режимі on-line за допомогою телефонного сервісу, Інтернет-порталів Державної служби зайнятості та “Труд”. Згадали й про ПАК “Профорієнтаційний термінал” та “Профорієнтаційний щоденник школяра”, які допомагають випускникам розширити уявлення про світ професій і зробити свідомий вибір професійної діяльності, адже не секрет, що, отримавши бажаний диплом, часто-густо молоді фахівці не можуть влаштуватися на роботу через низький попит на певні спеціальності.

Під час роботи виїзного мобільного центру зайнятості бажаючі пройшли профдіагностичне обстеження.


Анатолій Михед, заступник директора Козелецького РЦЗ

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.