Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 01:10:16

У Десні працював мобільний центр зайнятості

17.10.2011   08:36Агенцiя

Cпеціалісти Козелецького РЦЗ провели виїзну акцію “Презентація послуг служби зайнятості з використанням мобільного центру” у смт. Десна.

Вони мали на меті поінформувати як незайняте, так і зайняте населення про стан ринку праці, соціальні послуги, які надає служба зайнятості, а також забезпечити укомплектування наявних вакансій від роботодавців району.

Зустріч з населенням проходила на свіжому повітрі в центрі селища, що дало змогу залучити до заходу більшу кількість людей. Навіть випадкові перехожі зупинялися, підходили, а потім зацікавлювалися і залишалися.

Фахівці Козелецького РЦЗ надали учасникам заходу повну інформацію про послуги служби зайнятості, тенденції сучасного ринку праці, базу вакансій району. Відвідувачі отримали роз’яснення про можливість професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, зокрема в центрах ПТО ДСЗ, відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості, участі в оплачуваних громадських роботах.

Особлива увага була приділена профорієнтації молоді. Того дня молоді люди мали змогу дізнатися, які професії користуються попитом на ринку праці, де їх можна здобути, які вимоги до фахівців висувають роботодавці, як правильно обрати майбутній фах.

Цікавість у присутніх викликали новітні розробки служби зайнятості. Працівники центру зайнятості розповіли учасникам заходу про пошук роботи в режимі on-line за допомогою телефонного сервісу, Інтернет-порталів Державної служби зайнятості та “Труд”. Згадали й про ПАК “Профорієнтаційний термінал” та “Профорієнтаційний щоденник школяра”, які допомагають випускникам розширити уявлення про світ професій і зробити свідомий вибір професійної діяльності, адже не секрет, що, отримавши бажаний диплом, часто-густо молоді фахівці не можуть влаштуватися на роботу через низький попит на певні спеціальності.

Під час роботи виїзного мобільного центру зайнятості бажаючі пройшли профдіагностичне обстеження.


Анатолій Михед, заступник директора Козелецького РЦЗ

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».