Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 02:34:47

В Чернігові запрацювала котельня, яка значно здешевлює затрати на опалення

01.11.2014   08:14

31 жовтня голова обласної ради Микола Звєрєв взяв участь в церемонії введення в експлуатацію нової автономної дахової котельні з двома джерелами теплової енергії комунального підприємства «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Чернігівської обласної ради, на будівництво якої були виділені кошти з обласного бюджету.

Заодно очільник обласної публічної влади виступив перед делегатами розширеного виїзного засідання правління корпорації «Європейська енергетична компанія», які сьогодні зібралися в конференц-залі готелю, аби ґрунтовно обговорити важливі питання впровадження в Україні альтернативних систем і джерел опалення соціально-побутової сфери.

Як було наголошено в ході сьогоднішніх заходів, введення у дію новітньої котельні є дітищем структурного підрозділу корпорації – спільного підприємства «Укрінтерм», використання обладнання якого дозволяє зменшити собівартість обслуговування теплогенеруючих об'єктів та витрати природного газу на третину, а електроенергії – удвічі. І одним із вагомих факторів такої економії є використання теплових насосів та конденсаційних модулів нагріву, які вже позитивно зарекомендували себе в багатьох регіонах нашої держави.

Виступаючи перед учасниками заходів, голова обласної ради, зокрема, подякував розробникам і втілювачам проекту автономної котельні за той внесок, який вони роблять у створення альтернативних джерел теплозабезпечення області і країни. Він також окреслив основні аспекти і напрями вирішення важливих питань розвитку альтернативних технологій і джерел енергії на теренах краю та побажав всім причетним до цієї важливої державної справи подальших успіхів у зміцненні економіки України.
 

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.