Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 грудня, 13:12:19

Ветерани податкової – люди творчі, ініціативні

31.10.2014   16:31

З нагоди Дня вшанування ветеранів податкової служби Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації Асоціації ветеранів державної податкової служби України організував святкову зустріч.

Привітав ветеранів і керівник Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області Степан Дусяк.

- Незважаючи на те, що ви на заслуженому відпочинку, все одно залишаєтеся частиною нашого колективу, адже віддали роботі у податковій багато років життя. Ви є нашим, так би мовити, золотим фондом, - звернувся до присутніх у залі ветеранів начальник ГУ ДФС в області С.П. Дусяк. – Ми завжди раді бачити вас. Ви передавали свої знання і досвід нинішньому поколінню податківців, вчили їх сумлінно і самовіддано ставитися до роботи.  У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова глибокої шани та подяки. Здоров’я вам, миру та благополуччя.

Такі зустрічі з колишніми колегами у теплому дружньому колі подумки повертають у спогади про приємне минуле, про колишній трудовий колектив. Степан Павлович згадав і своїх наставників, які передавали досвід, вчили впевнено і достойно йти по життю. 

Для ветеранів вкрай важливо, що про них не забувають у колективі, що не залишаються наодинці зі своїми проблемами. А об’єднавшись у громадську організацію, вони  стали згуртованішими і дружнішими. Допомагають один одному і завжди готові прийти на допомогу тим, кому вона потрібна. Роблять це щиро, благородно, від душі.

Ветеранська організація живе, як кажуть, не хлібом єдиним. Ветерани – люди ініціативні. Відтак організовуються різні заходи – екскурсії, виставки художньої творчості, кулінарні конкурси тощо. Серед ветеранів -  багато обдарованих людей, які вишивають, в’яжуть, роблять чудові сувеніри, малюють, готують кулінарні шедеври, виступають на сцені. А голова ветеранської організації Василь Толочко пише вірші. І один з них присвятив своїм друзям ветеранам-податківцям.

Ветеранам-податківцям

Сивочолі в строю ветерани –
На бюджетному фронті бійці.
У відставку сьогодні ще рано:
Треба досвід колегам нести.

Як-то треба закон шанувати,
Щоби знався на ньому платник.
У бюджет все належне зібрати,
І при тім щоб міцнів виробник.

Як зловісную «тінь» розвінчати,
Недоплату звести нанівець.
В податкову щоб йшов працювати
Молодий патріот-фахівець.

Так живіть же щасливо й багато,
Нам на радість, і друзям, й рідні!
Залишайтесь таким же завзятим,
Як тоді, в податковій, в минулії дні!

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини