Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 12:36:43

Ветерани податкової – люди творчі, ініціативні

31.10.2014   16:31

З нагоди Дня вшанування ветеранів податкової служби Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації Асоціації ветеранів державної податкової служби України організував святкову зустріч.

Привітав ветеранів і керівник Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області Степан Дусяк.

- Незважаючи на те, що ви на заслуженому відпочинку, все одно залишаєтеся частиною нашого колективу, адже віддали роботі у податковій багато років життя. Ви є нашим, так би мовити, золотим фондом, - звернувся до присутніх у залі ветеранів начальник ГУ ДФС в області С.П. Дусяк. – Ми завжди раді бачити вас. Ви передавали свої знання і досвід нинішньому поколінню податківців, вчили їх сумлінно і самовіддано ставитися до роботи.  У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова глибокої шани та подяки. Здоров’я вам, миру та благополуччя.

Такі зустрічі з колишніми колегами у теплому дружньому колі подумки повертають у спогади про приємне минуле, про колишній трудовий колектив. Степан Павлович згадав і своїх наставників, які передавали досвід, вчили впевнено і достойно йти по життю. 

Для ветеранів вкрай важливо, що про них не забувають у колективі, що не залишаються наодинці зі своїми проблемами. А об’єднавшись у громадську організацію, вони  стали згуртованішими і дружнішими. Допомагають один одному і завжди готові прийти на допомогу тим, кому вона потрібна. Роблять це щиро, благородно, від душі.

Ветеранська організація живе, як кажуть, не хлібом єдиним. Ветерани – люди ініціативні. Відтак організовуються різні заходи – екскурсії, виставки художньої творчості, кулінарні конкурси тощо. Серед ветеранів -  багато обдарованих людей, які вишивають, в’яжуть, роблять чудові сувеніри, малюють, готують кулінарні шедеври, виступають на сцені. А голова ветеранської організації Василь Толочко пише вірші. І один з них присвятив своїм друзям ветеранам-податківцям.

Ветеранам-податківцям

Сивочолі в строю ветерани –
На бюджетному фронті бійці.
У відставку сьогодні ще рано:
Треба досвід колегам нести.

Як-то треба закон шанувати,
Щоби знався на ньому платник.
У бюджет все належне зібрати,
І при тім щоб міцнів виробник.

Як зловісную «тінь» розвінчати,
Недоплату звести нанівець.
В податкову щоб йшов працювати
Молодий патріот-фахівець.

Так живіть же щасливо й багато,
Нам на радість, і друзям, й рідні!
Залишайтесь таким же завзятим,
Як тоді, в податковій, в минулії дні!

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.