Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 02:25:48

Посів озимих закінчено, попереду – перезимівля

20.10.2014   17:19

Аграрії Чернігівщини закінчили осінню посівну кампанію. За оперативними даними з районів, нині посіяно більше озимих зернових культур, ніж на цю дату минулого року.

Згідно з попередньою інформацією, на зерно посіяно 210,7 тис. гектарів або 103% до прогнозу, що на 5,4 тисяч гектарів більше, ніж торік.

Стан посівів на сьогоднішній день переважно задовільний та добрий.

За словами в.о. голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана, на виконання завдань щодо забезпечення продовольчої безпеки регіону спрямовано максимум технічних та людських ресурсів.

- Кожна зернина, засіяна аграріями області, закладає фундамент продовольчого благополуччя мешканців Чернігівщини на наступний рік.

Сільське господарство – галузь, яка багато в чому залежить від примх погоди. Тому зараз головне завдання – перезимувати та сподіватися на сприятливі погодні умови для формування посівів озимих сільськогосподарських культур, - підкреслив Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини