Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:06:56

Альтернативна реальність пасажирських перевезень в Чернігові

20.10.2014   12:00Агенцiя

16 жовтня 2014 року в дискусійному клубі «Експертна думка пройшло обговорення проблем перевезень на пасажирському транспорті на в Чернігові.

Приводом для зібрання послужила недавня акція протесту, коли перевізники вивели на площу близько 50 автобусів з вимогою передати Управління транспортом назад в ЖКГ, компенсувати перевезення пільгових категорій населення та підняти тарифи на перевезення по області, повідомив Медведський Станіслав Броніславович – голова Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація перевізників». До того ж були вимоги заборонити так звані «нелегальні маршрути».

Саме перевізників, котрі організували дану зустріч з пресою, називали  «нелегалами» на дорогах. Але поняття «нелегальний» в сфері транспорту немає. Здійснювати пасажироперевезення може суб’єкт підприємницької діяльності, що зареєстрований на території України, має ліцензію, офіційно працевлаштованих робітників, а тому статус «нелегального» перевізника є юридично невірним.

Павленко Олексій Григорович або, як називають його конкуренти, «головний нелегальний перевізник Чернігівщини», запропонував поняття «альтернативні перевезення», альтернативні радянщині, що панує в так званих «офіційних перевізників» де, на відміну від транспорту альтернативних, немає жодних умов для комфортного проїзду пасажирів.
Також Олексій Павленко нагадав, що до 2010 року маршрути області обслуговували фізичні особи підприємці, після ж розпочалася політика монополізації, котрою, за словами виступаючих, прямо чи опосередковано керували  "легальні  перевізники"за  допомогою міських чиновників. Іншим перевізникам, пропонувалося або здавати в оренду свій транспорт та щодня платити фіксовані суми за користування маршрутами, або їх лишали маршруту та ліцензії.

У перевізників виникає лише одне питання, чому в ситуації, коли вони платять податки, забезпечують робочі місця і надають якісні послуги, їх називають «нелегалами». Може через те, що вони, на відміну від «офіційних», працюють на самоокупність, ведуть чесну бухгалтерію та не отримують жодної копійки дотацій?
Своє законне право працювати підприємці готові відстоювати і натхненні революцією гідності не збираються відступати.

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.