Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 23:06:40

На півночі Чернігівщини запрацювала нова молочна ферма

24.01.2012   12:40Агенцiя

Днями у сільгосппідприємстві “Нива” в селі Тимоновичі Семенівського району Чернігівської області відкрито новий доїльний зал з відповідною інфраструктурою.

У ході будівництва товариством з  обмеженою відповідальністю “Нива” було реконструйовано корівник для  безприв’язного утримання на 300 корів, зведено приміщення для доїння, де встановлено доїльний зал типу “ялинка” на 24 місця німецької фірми “Westfalia Surge”, який може обслуговувати понад 500 корів на добу. Будівництво тривало понад два роки та коштувало близько чотирьох мільйонів гривень. Будівництво здійснювалось за рахунок власних коштів.

На  сьогодні у Семенівському районі разом з молочним комплексам у ТОВ “Нива” працює вже чотири ферми з автоматичним доїльним обладнанням. Проте молочна ферма у Тимоновичах є технологічно досконалішою, оскільки із самого початку вона будувалась під встановлення доїльного залу нового покоління, а не була переобладнана, як інші. Всього в Чернігівській області наразі працює 30 сучасних молочних ферм.

“Для  північного поліського району з небагатими землями та прохолодним кліматом тваринництво — це знахідка, адже для  цієї галузі природні умови тут практично ідеальні, — Говорить виконуючий обов’язки начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Колесников. — Тваринництво дає стабільний дохід і взимку, і влітку, забезпечує зайнятість сільського населення. Взагалі, молочне і м’ясне скотарство є надзвичайно перспективним напрямком, і ми всіляко намагаємось сприяти його розвитку”.

Довідка. Товариство з обмеженою відповідальністю “Нива” здійснює виробництво як у рослинницький, так і у тваринницькій галузях. Обробляє близько двох тисяч гектарів землі, де вирощує традиційні для поліської півночі Чернігівщини культури — жито, овес, гречку тощо. Утримує майже 700 голів великої рогатої худоби, у тому числі близько 300 дійних корів.

Прес-служба головного управління агропромислового  розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини