Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 01:57:19

На півночі Чернігівщини запрацювала нова молочна ферма

24.01.2012   12:40Агенцiя

Днями у сільгосппідприємстві “Нива” в селі Тимоновичі Семенівського району Чернігівської області відкрито новий доїльний зал з відповідною інфраструктурою.

У ході будівництва товариством з  обмеженою відповідальністю “Нива” було реконструйовано корівник для  безприв’язного утримання на 300 корів, зведено приміщення для доїння, де встановлено доїльний зал типу “ялинка” на 24 місця німецької фірми “Westfalia Surge”, який може обслуговувати понад 500 корів на добу. Будівництво тривало понад два роки та коштувало близько чотирьох мільйонів гривень. Будівництво здійснювалось за рахунок власних коштів.

На  сьогодні у Семенівському районі разом з молочним комплексам у ТОВ “Нива” працює вже чотири ферми з автоматичним доїльним обладнанням. Проте молочна ферма у Тимоновичах є технологічно досконалішою, оскільки із самого початку вона будувалась під встановлення доїльного залу нового покоління, а не була переобладнана, як інші. Всього в Чернігівській області наразі працює 30 сучасних молочних ферм.

“Для  північного поліського району з небагатими землями та прохолодним кліматом тваринництво — це знахідка, адже для  цієї галузі природні умови тут практично ідеальні, — Говорить виконуючий обов’язки начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Колесников. — Тваринництво дає стабільний дохід і взимку, і влітку, забезпечує зайнятість сільського населення. Взагалі, молочне і м’ясне скотарство є надзвичайно перспективним напрямком, і ми всіляко намагаємось сприяти його розвитку”.

Довідка. Товариство з обмеженою відповідальністю “Нива” здійснює виробництво як у рослинницький, так і у тваринницькій галузях. Обробляє близько двох тисяч гектарів землі, де вирощує традиційні для поліської півночі Чернігівщини культури — жито, овес, гречку тощо. Утримує майже 700 голів великої рогатої худоби, у тому числі близько 300 дійних корів.

Прес-служба головного управління агропромислового  розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини