Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 05:36:33

Комунальні служби Чернігова працюють у посиленому режимі

23.01.2012   19:53Агенцiя

З початком снігопаду комунальні служби Чернігова вжили необхідних заходів для своєчасного прибирання вулиць та тротуарів міста.

“Уже з початком снігопаду з 20-ї години четверга 19 січня до вечора п’ятниці 20 січня в місті працювало 20 одиниць снігоприбиральної техніки з прибирання від снігу вулиць і тротуарів міста та посипки піщано-сольовою сумішшю”, – розповідає начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Володимир Кривенко. Крім того, у житлових мікрорайонах міста працювало 12 одиниць техніки житлово-експлуатаційних підприємств.

Протягом доби 20 січня по місту було використано 250 тон 20%-ї піщано-сольової суміші. У ніч з 20 на 21 січня з 20-ї до 8-ї години додатково було задіяно три грейдери і три трактори на прибирання від снігу доріг і тротуарів. Протягом дня працювало 50 двірників КП АТП-2528, які здійснювали розчищення від снігу зупинок громадського транспорту, парків і скверів міста. В житлових мікрорайонах працювали всі двірники житлово-експлуатаційних підприємств.

Вдень 21 січня працювало 20 одиниць техніки, 3 грейдери, 12 одиниць техніки житлово-експлуатаційних підприємств. 4 одиниці техніки було задіяно в роботах з вивезення снігу. У ніч з 21 на 22 січня працювало 14 одиниць техніки і 2 грейдери.

Вдень 22 січня було задіяно 12 одиниць снігоприбиральної техніки і 3 грейдери, а також 12 одиниць техніки житлово-експлуатаційних підприємств. 4 одиниці техніки виконували роботи з вивезення снігу.

У ніч з 22 на 23 січня працювало 14 одиниць снігоприбиральної техніки і 3 грейдери. За попередню добу було використано 267 тон піщано-сольової суміші.

В. Кривенко зазначив, що сьогодні вдень на прибиранні вулиць та тротуарів міста від снігу працює 46 одиниць снігоприбиральної техніки, 2 грейдери, 502 двірників. Керівник управління ЖКГ запевняє, що на теперішній час у місті є достатній запас піщано-сольової суміші – 3 тисячі тон, та 7 тисяч тон піску. Мається запасу чистої солі 70 тон, додатково закуплено 180 тон солі, яка надійде до кінця січня. Снігоприбиральна техніка знаходиться в робочому стані.


За матеріалами управління житлово-комунального господарства міської ради

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.