Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 06:00:18

Послуги служби зайнятості доступні кожному

23.01.2012   16:26Агенцiя

З метою охоплення громадян, зокрема жителів сільських населених пунктів, інформаційно-консультативними послугами служби зайнятості, ознайомлення широких верств населення з актуальними на ринку праці вакансіями та професіями, надання допомоги роботодавцям в оперативному підборі кадрів центрами зайнятості організовуються виїзні акції “Мобільного центру зайнятості”.

Протягом 2011 року центрами зайнятості області здійснено 97 виїздів, під час роботи яких послуги служби зайнятості отримали 2,5 тис. осіб, з яких 679 громадян працевлаштовано за направленням служби зайнятості.

Зокрема, Бобровицьким РЦЗ, завдяки виїздам з використанням „мобільного центру зайнятості”, було працевлаштовано 22 особи в філію ДП „Державна продовольчо-зернова корпорація України” „Хлібна база №83”; Чернігівським МЦЗ – 21 особу в ВАТ „Чернігівська кондитерська фабрика „Стріла”; Прилуцьким МРЦЗ – 21 особу в КП „Ладан Житлосервіс”.

Офіційний сайт ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.