Розвиток зернової інфраструктури Чернігівщини
У Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, важливою ланкою у виробництві зерна є процес сушіння.
На сьогоднішній день на Чернігівщині для доробки зерна підготовлено 185 зернових сушарок, потужністю 112,4 тис. т/добу.
Зокрема, для сушіння зерна кукурудзи підготовлено 177 одиниць зернових сушарок, загальною їх продуктивністю близько 58,4 тис. на тонн на добу.
З початку року введено зернові сушарки в Борзнянському районі у ТОВ «Українська молочна компанія» потужністю – 380 т/добу, Менському ТОВ «Олстас-льон» - 1000 т/добу, Сосницькому ФГ «Інтер Агро База» - 240 т/добу, Чернігівському ПП «Левона – С» - 250 т/добу та ТОВ «Біокарт АГРО» 2 од. – 370 т/добу, Ніжинському ФГ «Новатор» 250т/добу.
Нагадаємо, що аграрії області цього року планують зібрати 3,15 млн. тонн зернових.
Департамент агропромислового розвитку ОДА
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.