В Україні стрес-тести на стійкість пройшли тільки ПриватБанк і ще 4 найбільших банки
Проведений в рамках співпраці з МВФ стрес-тест 15 найбільших українських банків показав, що абсолютно надійними з них можна вважати тільки 5 банков, які зможуть витримати погіршення економічних умов і не порушити нормативні вимоги Нацбанку.
Як повідомили в НБУ, найбільш стресостійкими визнали ПриватБанк і Райффайзен Банк Аваль.
Також до п'ятірки "міцних" банків увійшли українські дочки "Альфа-Банку", Ощадбанку і ПУМБ. Іншим банкам з групи найбільших, в тому числі і державного (Ощадбанк, Укрексімбанк, Дельта Банк, Промінвестбанк, Укрсоцбанк, Надра Банк, ВТБ, «Фінанси і Кредит», УкрСиббанк, Укргазбанк) щоб вижити в нинішніх умовах, знадобиться значна докапіталізація – тобто залучення додаткових коштів від засновників.
Як відзначають в Нацбанку, потреба в докапіталізації цих банків може досягати 30% від розміру власного капіталу станом на 1 вересня, і сьогодні розробляється спеціальний графік залучення додаткового капіталу. При цьому банкам, які не виконають вимоги НБУ щодо докапіталізації, можуть загрожувати санкції регулятора аж до введення тимчасової адміністрації.
PR
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.