Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 00:35:42

За січень-липень 2014 р. з Чернігівщини експортовано продукції машинобудування на 20,9 млн.дол.

25.09.2014   13:40

До дня машинобудівника

На підприємствах машинобудування зайнято 5,5 тис. осіб, або 13,3% загальної кількості працюючих у промисловості.

За січень-липень 2014 р. підприємства машинобудування реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 381,5 млн.грн., що становить 4,2% від загального обсягу реалізації промислової продукції.

З початку року в області вироблено 152 автобуси, 60,5 тис.шт. вогнегасників. Більше вироблено інструментів для контролю інших фізичних характеристик, устатковання для забезпечення безпеки, контролю чи регулювання руху, електричних ламп й освітлювального обладнання, машин й апаратів для дугового зварювання металів, вогнегасників, автобусів.

Упродовж 2013 р. понад третину загальної кількості підприємств машинобудування займалися інноваційною діяльністю. Ними впроваджено 15 нових технологічних процесів, 17 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 71,4 млн.грн., з якої 8,5 млн.грн. реалізовано за межі України.

За січень-липень 2014 р. з Чернігівщини експортовано продукції машинобудування на 20,9 млн.дол. США. Половину експорту формували котли, машини, 40% - електричні машини. Найбільшим попитом ці товари користувалися в Російській Федерації, Литві, Білорусі, Ірані, Ісламській Республіці.

У І півріччі підприємствами машинобудування освоєно 13,7 млн.грн. капітальних інвестицій, або 3,3% всіх інвестицій промисловості. Станом на 1 липня п.р. в машинобудування було залучено 5,1 млн.дол. США (6,1% загального обсягу прямих іноземних інвестицій у промисловість).

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини