Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 13:08:07

Міноборони планує придбати біля 30 квартир у Чернігові

18.09.2014   09:03Агенцiя

Міністерство оборони України проводить конкурс на закупівлю квартир для військовослужбовців Збройних Сил України в м.Чернігів.

Відповідно до розміщених на офіційному сайті Міністерства оборони України оголошень №27/1/2697-НЕР "Про проведення конкурсу на закупівлю квартир на вторинному ринку в регіонах України" та №27/1/2698-ПАЙ "Про проведення конкурсу на закупівлю квартир на умовах пайової участі в регіонах України" в м.Чернігів планується придбати до 30 квартир (1-, 2-, 3-х кімнатні).

Квартири повинні відповідати державним санітарним нормам (підключені до всіх мереж постачання енергоносіїв по постійній схемі) та технічним нормам.

Нижня межа загальної площі запропонованих квартир (без урахування літніх приміщень) повинна бути не нижче для: однокімнатних – 30 м2,  двокімнатних – 48 м2, трикімнатних –60 м2.

Критерієм оцінки конкурсних пропозицій учасників є “Ціна конкурсної пропозиції за 1 м2 загальної площі житла”. Найбільш економічно вигідною конкурсною пропозицією є пропозиція, за якою вартість придбання 1 м2 житла є найнижчою серед запропонованих і не перевищує граничну вартість 1 м2 загальної площі житла, визначену в додатку до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2012 року № 193 (згідно з Постановою КМУ від 18 вересня 2013 року № 716), тобто - 4934 гривень.

Джерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету України.

Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто.

Місце подання конкурсних пропозицій: 03049, м. Київ-49, проспект Повітрофлотський, 28а, Департамент капітального будівництва Міністерства оборони України, к. 414.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - 24 09.2014 року.

З усіх питань, пов’язаних з організацією проведення конкурсу підготовкою та подачею конкурсних пропозицій та з питань отримання інформації щодо предмета закупівлі, його технічних, якісних та кількісних характеристик, звертатися до головного спеціаліста відділу планування та організації будівництва Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України Коломійчук Наталії Анатоліївни, тел. (044) 271-12-92; факс: (044) 226-30-03, departamentbud@ukr.net.

Додаткова інформація розміщується на веб-сайті www.mil.gov.ua, розділ “Діяльність” – Державні закупівлі.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові розпочинають більш точний підрахунок туристів

У Чернігові розпочинають більш точний підрахунок туристів 12:56

У Чернігів приїжджає все більше туристів, особливо у вихідні. Досі кількість приїжджаючих, яка бралася за основу у всіх офіційних розрахунках, визначалася лише по сумі сплаченого готелями і хостелами місцевого податку - туристичного збору.

Заступник голови ОДА відвідав парк

Заступник голови ОДА відвідав парк "Міжрічинський" 12:52

Днями заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Савченко відвідав регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський».

У Чернігівській області за минулу добу +10 випадків захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +10 випадків захворювання на COVID-19 12:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 11 липня, в Чернігівській області виявлено +10 випадки захворювання на коронавірусну хворобу. ПЛР-тестування підтвердило наявність вірусу у двох жителів Чернігова, одного ніжинця та трьох прилучан.

У ІІ кварталі фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні нехарчової продукції

У ІІ кварталі фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні нехарчової продукції 12:39

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів у ІІ кварталі 2020 року проведено 4 планові перевірки характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.

Більше 11,5 тисяч працівників отримають допомогу по частковому безробіттю

Більше 11,5 тисяч працівників отримають допомогу по частковому безробіттю 12:18

Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

АНОНСИ ПОДІЙ