Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 23:01:43

Переможцем конкурс на розробку проектно-технічної документації для КЗ РЛП "Ялівщина" визначено ПП "Десна Експерт - М"

17.09.2014   13:37

17 вересня в обласній раді відбулося засідання конкурсної комісії з вибору організації на розробку проектно-технічної документації для КЗ РЛП «Ялівщина».

Керівник конкурсної комісії, голова постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Олена Дмитренко повідомила, що на конкурс надійшли документи від двох претендентів ТОВ - «Техгеоінформ» та ПП «Десна Експерт - М».

Головуюча відкрила надіслані пакети документів у присутності членів конкурсної комісії – директора КЗ РЛП «Ялівщина» Анатолія Мороза, заступника голови постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Надії Міклухо-Маклай, начальника відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомереж управління регулювання природними ресурсами та екомережі Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Віталіни Синіговець, начальника відділу головного управління Держкомзему в області Надії Чеплак, відповідальних працівників обласної ради.

Розглянувши пропозиції претендентів, переможцем визначено ПП «Десна Експерт - М». Організація надала необхідний пакт документів, визначений умовами конкурсу та запропонувала кошторис у розмірі 76984грн. на виготовлення проектно-технічної документації по відведенню земельної ділянки 168,7га, яку рішенням сесії Чернігівської міської ради передано КЗ РЛП «Ялівщина».

Як повідомив директор КЗ РЛП «Ялівщина» Анатолій Мороз, договір на виконання зазначених робіт з ПП «Десна Експерт - М» планується укласти 19 вересня цього року.

 

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року