Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 грудня, 21:08:58

Переможцем конкурс на розробку проектно-технічної документації для КЗ РЛП "Ялівщина" визначено ПП "Десна Експерт - М"

17.09.2014   13:37

17 вересня в обласній раді відбулося засідання конкурсної комісії з вибору організації на розробку проектно-технічної документації для КЗ РЛП «Ялівщина».

Керівник конкурсної комісії, голова постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Олена Дмитренко повідомила, що на конкурс надійшли документи від двох претендентів ТОВ - «Техгеоінформ» та ПП «Десна Експерт - М».

Головуюча відкрила надіслані пакети документів у присутності членів конкурсної комісії – директора КЗ РЛП «Ялівщина» Анатолія Мороза, заступника голови постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Надії Міклухо-Маклай, начальника відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомереж управління регулювання природними ресурсами та екомережі Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Віталіни Синіговець, начальника відділу головного управління Держкомзему в області Надії Чеплак, відповідальних працівників обласної ради.

Розглянувши пропозиції претендентів, переможцем визначено ПП «Десна Експерт - М». Організація надала необхідний пакт документів, визначений умовами конкурсу та запропонувала кошторис у розмірі 76984грн. на виготовлення проектно-технічної документації по відведенню земельної ділянки 168,7га, яку рішенням сесії Чернігівської міської ради передано КЗ РЛП «Ялівщина».

Як повідомив директор КЗ РЛП «Ялівщина» Анатолій Мороз, договір на виконання зазначених робіт з ПП «Десна Експерт - М» планується укласти 19 вересня цього року.

 

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини