Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 03:29:12

Голова облдержадміністрації вимагає активізувати роботу по переведенню котелень на альтернативні види палива

09.09.2014   17:10

На цьому Володимир Івашко наголосив під час засідання обласного оперативного штабу з питання забезпечення сталого газопостачання.

Основні питання, розглянуті на засіданні, стосувалися забезпечення споживачів області природним газом та електричною енергією, а також підготовки до зими.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2014 року на серпень 2014 – березень 2015 області доведено ліміт природного газу в обсязі 214 087,6 тисяч метрів кубічних.

Але, як підкреслив очільник області, ситуація в країні вкрай складна, бо крім обмеження споживання природного газу можливе його повне припинення. Саме тому успішне проходження майбутнього опалювального сезону можливо лише при зниженні використання природного газу всіма категоріями споживачів.

Також голова облдержадміністрації визнав недостатньою роботу стосовно переведення котелень на альтернативні види палива. Він наголосив на необхідності підвищення продуктивності та ефективності дій у цьому напрямку з конкретними цифрами та чітко визначеним планом роботи.

На сьогодні проведено роботу з реконструкції котелень бюджетної сфери на 12-ти об’єктах.

Зокрема, переведені на опалення альтернативними видами палива котельні у Варвинському, Ічнянському, Коропському, Семенівському, Щорському районах. По котельнях Менського, Ріпкинського, Щорського районів та м.Прилуки проведено модернізацію існуючого газового та твердопаливного обладнання.

Продовжуються роботи по реконструкції котелень за рахунок коштів місцевих бюджетів на 44-х об’єктах. За рахунок коштів інвесторів проводяться підготовчі роботи по переведенню на альтернативні види палива на 21-му об’єкті.

Володимир Івашко акцентував увагу на необхідність безумовного виконання затверджених графіків погашення заборгованості за спожитий природній газ, електричну енергію та здійснення розрахунків за спожитті послуги, а також реалізації заходів з економії енергоресурсів.

Не менш важливим є необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо раціонального використання енергоресурсів та вчасних розрахунків з постачальниками.

- Питання енергетики – надважливе. Ми заходимо в зиму і ніхто не знає, якою вона буде. Теплопостачальні, газопостачальні підприємства, усі служби повинні виступити єдиним фронтом та постійно координувати свою роботу. Ми повинні чітко знати, як нам взимку обігріти садки, школи, лікарні. Між вами повинна бути тісна співпраця та повне взаєморозуміння, - підкреслив Володимир Івашко.

 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).