Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 14:00:56

Голова облдержадміністрації вимагає активізувати роботу по переведенню котелень на альтернативні види палива

09.09.2014   17:10

На цьому Володимир Івашко наголосив під час засідання обласного оперативного штабу з питання забезпечення сталого газопостачання.

Основні питання, розглянуті на засіданні, стосувалися забезпечення споживачів області природним газом та електричною енергією, а також підготовки до зими.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2014 року на серпень 2014 – березень 2015 області доведено ліміт природного газу в обсязі 214 087,6 тисяч метрів кубічних.

Але, як підкреслив очільник області, ситуація в країні вкрай складна, бо крім обмеження споживання природного газу можливе його повне припинення. Саме тому успішне проходження майбутнього опалювального сезону можливо лише при зниженні використання природного газу всіма категоріями споживачів.

Також голова облдержадміністрації визнав недостатньою роботу стосовно переведення котелень на альтернативні види палива. Він наголосив на необхідності підвищення продуктивності та ефективності дій у цьому напрямку з конкретними цифрами та чітко визначеним планом роботи.

На сьогодні проведено роботу з реконструкції котелень бюджетної сфери на 12-ти об’єктах.

Зокрема, переведені на опалення альтернативними видами палива котельні у Варвинському, Ічнянському, Коропському, Семенівському, Щорському районах. По котельнях Менського, Ріпкинського, Щорського районів та м.Прилуки проведено модернізацію існуючого газового та твердопаливного обладнання.

Продовжуються роботи по реконструкції котелень за рахунок коштів місцевих бюджетів на 44-х об’єктах. За рахунок коштів інвесторів проводяться підготовчі роботи по переведенню на альтернативні види палива на 21-му об’єкті.

Володимир Івашко акцентував увагу на необхідність безумовного виконання затверджених графіків погашення заборгованості за спожитий природній газ, електричну енергію та здійснення розрахунків за спожитті послуги, а також реалізації заходів з економії енергоресурсів.

Не менш важливим є необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо раціонального використання енергоресурсів та вчасних розрахунків з постачальниками.

- Питання енергетики – надважливе. Ми заходимо в зиму і ніхто не знає, якою вона буде. Теплопостачальні, газопостачальні підприємства, усі служби повинні виступити єдиним фронтом та постійно координувати свою роботу. Ми повинні чітко знати, як нам взимку обігріти садки, школи, лікарні. Між вами повинна бути тісна співпраця та повне взаєморозуміння, - підкреслив Володимир Івашко.

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини