Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 08:46:56

Голова облдержадміністрації вимагає активізувати роботу по переведенню котелень на альтернативні види палива

09.09.2014   17:10

На цьому Володимир Івашко наголосив під час засідання обласного оперативного штабу з питання забезпечення сталого газопостачання.

Основні питання, розглянуті на засіданні, стосувалися забезпечення споживачів області природним газом та електричною енергією, а також підготовки до зими.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2014 року на серпень 2014 – березень 2015 області доведено ліміт природного газу в обсязі 214 087,6 тисяч метрів кубічних.

Але, як підкреслив очільник області, ситуація в країні вкрай складна, бо крім обмеження споживання природного газу можливе його повне припинення. Саме тому успішне проходження майбутнього опалювального сезону можливо лише при зниженні використання природного газу всіма категоріями споживачів.

Також голова облдержадміністрації визнав недостатньою роботу стосовно переведення котелень на альтернативні види палива. Він наголосив на необхідності підвищення продуктивності та ефективності дій у цьому напрямку з конкретними цифрами та чітко визначеним планом роботи.

На сьогодні проведено роботу з реконструкції котелень бюджетної сфери на 12-ти об’єктах.

Зокрема, переведені на опалення альтернативними видами палива котельні у Варвинському, Ічнянському, Коропському, Семенівському, Щорському районах. По котельнях Менського, Ріпкинського, Щорського районів та м.Прилуки проведено модернізацію існуючого газового та твердопаливного обладнання.

Продовжуються роботи по реконструкції котелень за рахунок коштів місцевих бюджетів на 44-х об’єктах. За рахунок коштів інвесторів проводяться підготовчі роботи по переведенню на альтернативні види палива на 21-му об’єкті.

Володимир Івашко акцентував увагу на необхідність безумовного виконання затверджених графіків погашення заборгованості за спожитий природній газ, електричну енергію та здійснення розрахунків за спожитті послуги, а також реалізації заходів з економії енергоресурсів.

Не менш важливим є необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо раціонального використання енергоресурсів та вчасних розрахунків з постачальниками.

- Питання енергетики – надважливе. Ми заходимо в зиму і ніхто не знає, якою вона буде. Теплопостачальні, газопостачальні підприємства, усі служби повинні виступити єдиним фронтом та постійно координувати свою роботу. Ми повинні чітко знати, як нам взимку обігріти садки, школи, лікарні. Між вами повинна бути тісна співпраця та повне взаєморозуміння, - підкреслив Володимир Івашко.

 

Останні новини Чернігівщини

Піхотинці вчилися штурмувати будівлі

Піхотинці вчилися штурмувати будівлі 08:45

Військовослужбовці 72 окремої механізованої бригади в рамках програми бойової підготовки вчилися вести бойові дії в урбанізованій місцевості, зокрема це бій в населеному пункті, штурм будівель тощо.

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон 08:24

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спільною прикордонно-митною оглядовою групою у мікроавтобусі «FORD», під обшивкою передніх дверцят, виявлено 420 пачок цигарок без акцизних марок білоруського виробництва.

Чернігівщина розпочала жнива

Чернігівщина розпочала жнива 08:14

В поле вийшов перший комбайн на збирання озимої пшениці.

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства "Ліки України" 08:02

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури у справі про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Ліки України».

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини 07:50

Близько сьомої години вечора, під час патрулювання на вулиці Тихій поліцейські звернули увагу на дівчину, що дивно себе поводила.