Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 02:13:57

Підготовчі роботи до проведення Всеукраїнського перепису населення

20.01.2012   08:02

Наприкінці листопада минулого року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова “Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення”.

На виконання цієї постанови в області та в усіх районах створені комісії, завданням яких є сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення. У даний час першочергового вирішення потребують питання уточнення та затвердження меж міських поселень, а також упорядкування адресного господарства в усіх населених пунктах області.

У грудні 2011 року Головним управлінням статистики у співпраці з обласною та районними державними адміністраціями за участю органів місцевого самоврядування була проведена одна із найважливіших підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення – складання квартальних списків житлових будинків у міських поселеннях та списків сільських населених пунктів.

У поточному році будуть узагальнені отримані матеріали і в подальшому на їх базі складені організаційні плани проведення Всеукраїнського перепису населення, здійснено переписне районування території області, визначена кількість тимчасового переписного персоналу, який необхідно буде залучити до проведення Всеукраїнського перепису населення та оброблення його результатів.

Крім того, органами статистики будуть продовжуватися роботи по виготовленню та актуалізації необхідного картографічного матеріалу, відпрацьовуватися всі методологічні та організаційні питання перепису населення, а також технології автоматизованого оброблення отриманих матеріалів.

У зв’язку з тим, що проведення масштабних підготовчих робіт до перепису населення вимагає багато часу та значних обсягів фінансових ресурсів наразі в Уряді розглядається питання щодо можливого перенесення терміну проведення Всеукраїнського перепису населення на 2013 рік.
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.