Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 00:06:11

Підготовчі роботи до проведення Всеукраїнського перепису населення

20.01.2012   08:02

Наприкінці листопада минулого року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова “Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення”.

На виконання цієї постанови в області та в усіх районах створені комісії, завданням яких є сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення. У даний час першочергового вирішення потребують питання уточнення та затвердження меж міських поселень, а також упорядкування адресного господарства в усіх населених пунктах області.

У грудні 2011 року Головним управлінням статистики у співпраці з обласною та районними державними адміністраціями за участю органів місцевого самоврядування була проведена одна із найважливіших підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення – складання квартальних списків житлових будинків у міських поселеннях та списків сільських населених пунктів.

У поточному році будуть узагальнені отримані матеріали і в подальшому на їх базі складені організаційні плани проведення Всеукраїнського перепису населення, здійснено переписне районування території області, визначена кількість тимчасового переписного персоналу, який необхідно буде залучити до проведення Всеукраїнського перепису населення та оброблення його результатів.

Крім того, органами статистики будуть продовжуватися роботи по виготовленню та актуалізації необхідного картографічного матеріалу, відпрацьовуватися всі методологічні та організаційні питання перепису населення, а також технології автоматизованого оброблення отриманих матеріалів.

У зв’язку з тим, що проведення масштабних підготовчих робіт до перепису населення вимагає багато часу та значних обсягів фінансових ресурсів наразі в Уряді розглядається питання щодо можливого перенесення терміну проведення Всеукраїнського перепису населення на 2013 рік.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів 16:42

Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати? 15:55

В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Сьогодні вночі на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські виявили громадянина. 15:49

На запитання інспекторів чому він у комендантську годину не вдома, чоловік став лихословити та ображати поліцейських.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої транснаціональної злочинної групи торгівців людьми 15:47

Співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини разом з слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки України завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи торгівців людьми.

На Чернігівщині стартував проєкт «Лабораторії творчого діалогу» 15:42

Місцеве самоврядування та мешканці громад із допомогою U-LEAD заново вчаться комунікувати