Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 15:13:24

На Чернігівщині розпочато збирання кукурудзи на зерно

03.09.2014   13:33Агенцiя

Збирання ранніх зернових та круп'яних культур залишилося позаду. Настав відповідальний період збирання кукурудзи на зерно, адже ця культура забезпечує найбільші прибутки в рослинництві.

В цьому році зернова кукурудза посіяна на площі 371,2 тис. га, що на 14,1 тис. га або 4% більше проти минулого року. Валовий збір прогнозується в межах 2 млн 316 тис. т зерна, прогнозована урожайність 62,4 ц/га.

Відповідно проведеної оцінки посівів кукурудзи в доброму стані знаходяться 24% площ, в задовільному – 24%, слабкому та зрідженому - 2%.

Збирання кукурудзи на зерно розпочато в 3-х районах області. В Бобровицькому районі обмолочено 450 га при врожайності 70 ц/га, Срібнянському – 150 га при врожайності 70 ц/га та Чернігівському – 145 га при врожайності 74,9 ц/га.

 

За інформацією прес-служби Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації


 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 15:04

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком військовозобов’язаних українців.

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення 14:57

Це відзначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сьогодні на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду.