Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 15:23:06

На Чернігівщині дорожниками все більше впроваджуються сучасні технології ремонту доріг.

02.09.2014   11:38Агенцiя

В умовах недофінансування дорожньої галузі рішення нагальної проблеми термінового поліпшення експлуатаційного стану покриття автодоріг, 90 % якого має деформації, є пріоритетний напрямок впровадження сучасних технологій і матеріалів.

Особливо актуальне це питання для доріг Чернігівщини які забезпечують рух міжнародного транзитного транспорту за межі України через 5 міжнародних автомобільних пропускних пунктів і перевезення значних обсягів сільгосппродукції, лісопереробної та нафтогазовидобувної промисловості (а це 40% великоваговий вантажний автотранспорт).

Обмеженість часу для проведення робіт з ліквідації дефектів покриття в умовах значного недофінансування, змусило Службу звернутись до сучасних технологій з застосуванням на автомобільній дорозі державного значення Р-67 Чернігів –Ніжин-Прилуки-Пирятин, у Куликівкі, вперше в Україні сучасних новітніх технологій “Гарячий ремікс +” та “Мультимак”.

Вищезазначена ділянка за своїм станом покриття потребує негайного ремонту.

Технологія “Гарячий ремікс +” полягає в наступному:
на ширині захватки 4,5 метра проводиться нагрівання покриття до температури 240 градусів, зрихленням на глибину до 4-8 см, перемішуванні отриманої регенеруючої суміші з добавками (незначною кількістю чорного щебеню), розподіленні, укладанні та попередньому ущільненні однорідної регенерованої суміші з забезпеченням необхідної рівності та проектних похилів покриття за один прохід термопрофілювального комплексу. Подальше ущільнення проводиться комплексом котків.

Роботи виконуються технологічним автопоїздом німецької фірми ВІРЖЕН.

Технологія “Мультимак”- це технологія, яка передбачає улаштування тонкошарового покриття з литих емульсійно-мінеральних сумішей машиною "Мультимак" в один шар.
Основна перевага сучасних технологій “Гарячий ремікс +” та “Мультимак”, що вони суттєво підвищують якість доріг і одночасно забезпечують високий економічний ефект з безвідходність виробництва.

За сприятливих погодних умов до кінця тижня, роботи з відновлення покриття для забезпечення комфортних та безпечних умов руху, будуть завершені.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 15:04

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком військовозобов’язаних українців.

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення 14:57

Це відзначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сьогодні на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду.